преимущества пищеварительных ферментов

10 найкращих переваг травних ферментів

Ви коли-небудь помічали, що, незважаючи на те, що ви добре харчувалися і виконували фізичні вправи, ви відчуваєте себе трохи млявим?

Це може бути крик про допомогу з вашого кишківника!

І винуватцем може бути недолік травних ферментів . Ваш кишечник не може одержати всю необхідну допомогу для розщеплення поживних речовин у вашій їжі.

Роль травних ферментів полягає насамперед у тому, щоб діяти як каталізатори в прискоренні специфічних, життєво важливих хімічних реакцій в організмі. Травні ферменти не просто корисні – вони необхідні. Вони перетворюють складні продукти в більш дрібні з’єднання, включаючи амінокислоти , жирні кислоти, холестерин, прості цукри і нуклеїнові кислоти (які допомагають виробляти ДНК). Ферменти синтезуються і секретуються в різних частинах вашого травного тракту, включаючи рот, шлунок і підшлункову залозу.

1. Краще поглинання поживних речовин

 

Наявність правильних ензимів в їх правильному кількості означає, що ви отримаєте більше від їжі, яку ви їсте! Всі ті фрукти, овочі і білки, які ви споживаєте, йдуть на користь, замість того, щоб просто сидіти у вас в кишківнику (і змушувати вас вболівати).

2. Профілактика проникності кишківника

Коли їжа не перетравлюється належним чином, великі, неперетравлені молекули можуть почати прориватися крізь клітинні стінки, що, в свою чергу, змушують імунну систему включитися, щоб боротися з цими «загарбниками».

3. Зниження симптомів СРК

 

Іншим поширеним побічним ефектом неправильної декомпозиції їжі є те, що бактерії в кишківнику можуть почати харчуватися нею. Коли ця бактерія переїдає і переростає, це може призвести до здуття живота, появі газів, діареї та інших типових симптомів СРК.

4. Чиста шкіра

 

Якщо ви отримуєте необхідну кількість поживних речовин та не  маєте запалення, Ваша шкіра чиста та здорова.

5. Гіпохлоргідрія

 

Низький рівень соляної кислоти може викликати порушення всмоктування деяких вітамінів, таких як В12, що, в свою чергу, може призвести до анемії  і симптомів втоми. Прийом ферментних добавок може допомогти у виробленні соляної кислоти.

6. Зменшення хронічної втоми

 

Приміром амілаза перетворює вуглеводи в глюкозу, яка є ключовою молекулою, яку наш організм використовує для виробництва енергії. Так що, якщо все у вашому травленні працює безперебійно, ви побачите різницю в усьому тілі.

7. Бореться з тривогою

 

Нейротрансмітери – речі, що відповідають за наш настрій, рівень енергії й пильніст, вони мають потребу в білка. Точніше, їм потрібні амінокислоти, які створюються шляхом здорового перетравлення білків.

8. Підтримка психоемоційного балансу

 

Коли ми думаємо про такі речі, як серотонін і дофамін, ми часто думаємо про наш мозок. Але насправді, 90% нашого серотоніну утворюється в нашому травному тракті.

9. Гальмує аутоімунне захворювання

 

Коли такі речі, як синдром проникності кишківника, викликають аутоімунні реакції в організмі, це може призвести до ще більш серйозних проблем. Ферментні добавки можуть забезпечити організм необхідними інструментами для правильного засвоєння поживних речовин і мінімізувати ризик запалення.

10. Підтримує метилювання

 

Метилювання – це біохімічний процес, який відноситься до життєво важливого поділу клітин. Це те, що відповідає за всі види реакцій у нашому організмі, від детоксикації до контролю запалення і виробництва енергії. Наш організм використовує вітаміни групи В для цього процесу, тому, коли в травному тракті є надлишковий ріст бактерій, це ускладнює засвоєння цих вітамінів.

Травні ферментні добавки можуть бути відмінним способом, щоб дати поштовх вашому тілу до самовідновлення – адже іноді всім потрібна невелика допомога.

 

 XymoZyme ® – це формула травних ферментів широкого спектра дії, що підходить для веганів і призначена для підтримки перетравлення жирів, білків, вуглеводів, клітковини і лактози. Ця комплексна формула містить ліпазу, протеази, альфа-галактозидазу, гемицеллюлазу, папаїн, лактазу та інші ключові травні ферменти. XymoZyme працює в широкому діапазоні pH – на відміну від свинячого панкреатину, який працює у вузькому діапазоні pH.

CLOSE
Add to cart

×