6 основних причин викиднів

Багато жінок страждають від викиднів. Важке емоційне напруження, яке вони отримують, важко перенести.

У суспільстві ця тема часто є табу для розмов, і пари не наважуються розповісти про це близьким друзям, членам їх родин, а іноді і звернутися за медичною допомогою, так як соромляться і не вірять у вирішення цієї проблема.

Але часто її можна вирішити і рішення «лежить на поверхні». З точки зору функціональної медицини потрібно знайти безпосередні причини викидня, корекція яких призведе до здорової вагітності.

Далі розглянемо деякі фактори, що можуть стати причиною невиношування вагітності:

1. Мутація в генах фолатного циклу і дефіцит фолатів.

Фолати (фолієва кислота, вітамін В9) є критично необхідним вітаміном для майбутніх мам. Дефіцит фолієвої кислоти може привести до викиднів і вроджених дефектів нервової трубки плода. Тому жінкам, що готуються до вагітності і вагітним обов’язково необхідний додатковий прийом фолатів.

Але буває так, що жінка приймає фолієву кислоту, але ніякого ефекту не отримує.

З чим же це може бути пов’язано?

Фолати – це група речовин, що мають активну і неактивну форми. Фолієва кислота відноситься до неактивної і вимагає перетворення в 5-метилтетрагідрофолат. Це перетворення відбувається під дією спеціальних ферментів, які кодуються генами фолатного циклу.

30% населення земної кулі мають так званий поліморфізм генів фолатного циклу. Внаслідок цього порушення фолієва кислота або харчові фолати не можуть перетворитися в активну форму.

Тому в такому випадку прийом фолієвої кислоти буде не тільки марним, а й шкідливим! Для корекції дефіциту фолатів при мутаціях в генах фолатного циклу необхідний прийом тільки АКТИВНОЇ форми 5-МТГФ.

Для того щоб визначити дану проблему і отримати коректне лікування необхідно звернутися до фахівців функціональної медицини.

2. Гомоцистеїн

5-MTHF

Біоактивна сіль фолієвої кислоти у вигляді Quatrefolic®

Гомоцистеїн в високих концентраціях є дуже токсичною амінокислотою. При його підвищенні кров згущається сильніше, ніж потрібно і зростає ризик тромбозів. Це може привести до інфаркту / інсульту, а також до безпліддя, передчасного відшарування плаценти, пізніх гестозів і викиднів.

Якщо рівень гомоцистеїну високий, найкраще використовувати комбінацію фолатів, вітамінів B6 і B12 з бетаїном. Ця комбінація допоможе знизити гомоцистеїн і зупинити процес надмірного згущення крові.

3. C-реактивний білок (CRP)

C-реактивний протеїн – це речовина, що виробляється в печінці у відповідь на запалення. Завдяки цьому аналізу можна визначити приховане запалення в організмі, яке також може спровокувати викидень.

Для нормалізації цього показника необхідно перейти на правильне харчування, зменшити рівень стресу, зайнятись помірною фіз.активністю, пройти курс спеціальних пренатальних комплексів, нормалізувати роботу шлунково-кишкового тракту, включити в свій раціон куркуму, імбир, часник або добавки з ними. При використанні куркуми важливо додавати до неї чорний перець або приймати її в формі BCM-95. Детальніше про куркуму можна прочитати тут.

4. Дисфункція щитовидної залози

Для багатьох жінок, які страждають на безпліддя і викидні вирішенням проблеми може стати нормалізація функції щитовидної залози.

У лікуванні допомагають ліофілізати, гормональна терапія, трав’яні збори, добавки з йодом і т.д. Також може бути необхідно пройти курс детоксикації, нормалізувати роботу печінки і виключити синдром «дірявого кишечника», все залежить від кожної конкретної ситуації і має бути виконано під керівництвом лікаря.

5. Інфекційні захворювання та інтоксикації

До викиднів можуть призводити кишкові інфекції, інтоксикації важкими металами, грибкові захворювання і навіть хвороба Лайма.

В даному випадку потрібно пройти етіотропну терапію або курс хелювання важких металів.

6. Недостатність прогестерону

Прогестерон – один з головних гормонів вагітності, недостатній його рівень може бути причиною викиднів. На його обмін можуть впливати мелатонін, гормон сну, і кортизол, гормон стресу. Для зниження рівня кортизолу існує унікальний натуральний препарат CortisolV, який поєднує в собі ефективність і безпеку.

CLOSE
Add to cart

×