Биотин Біотин Biotin

7 основних переваг біотину для Вашого здоров’я

Біотин – це водорозчинний вітамін B, який допомагає організму перетворювати їжу в енергію. Це особливо важливо під час вагітності та годування груддю. Крім того, біотин важливий для здоров’я вашого волосся, шкіри та нігтів.

1. Макроэлементний обмін

Біотин важливий для виробництва енергії. Ферменти, що беруть участь в метаболізмі вуглеводів, жирів і білків, потребують біотин, щоб функціонувати належним чином.

Біотин грає роль у:

• Глюконеогенез : цей метаболічний шлях забезпечує вироблення глюкози з джерел, відмінних від вуглеводів, таких як амінокислоти. Біотинвмістні ферменти допомагають ініціювати цей процес.

• Синтез жирних кислот : біотин допомагає ферментам, які активують реакції, важливі для виробництва жирних кислот.

• Розщеплення амінокислот . Біотинвмістні ферменти беруть участь у метаболізмі кількох важливих амінокислот, включаючи лейцин.

2. Здорове Волосся

Вітаміни групи В допомагають створювати амінокислоти, які виробляють форму кератину (з якої в основному складаються наші волосся).

3. Вагітність та годування груддю

Біотин важливий під час вагітності та годування груддю. Близько 50% вагітних жінок мають дефіцит біотину. Основною причиною для занепокоєння є те, що дослідження на тваринах показали, що дефіцит біотину під час вагітності може викликати вроджені дефекти.

4. Шкіра

Біотин виробляє жирні кислоти, які живлять шкіру. Коли зовнішній захисний шар шкіри не збалансований, шкіра стає суха і зневоднена. Біотин допомагає у виробництві нових клітин і допомагає сальним залозам функціонувати належним чином, що призводить до здорового стану шкіри.

5. Ламкі нігті

Ламкі й слабкі нігті з тріщинами – це поширений стан, який, за оцінками, зачіпає близько 20 відсотків населення світу.

 Швейцарське дослідження показало збільшення 25 відсотків товщини нігтьової пластини в ламких нігтях пацієнтів, які приймали щодня біотин. Особливо це важливо для тих, хто страждає від хронічного гризіння нігтів або часто відвідує перукарні.

6. Зниження цукру в крові у людей з діабетом

Деякі контрольовані дослідження показують, що біотинові добавки в поєднанні з мінеральним хромом можуть знижувати рівень цукру в крові у деяких людей з діабетом 2 типу.

7. Розсіяний склероз

Розсіяний склероз (РС) є аутоімунним захворюванням. При даному захворюванні захисне покриття нервових волокон в головному мозку, спинному мозку і очах пошкоджено або зруйновано.Ця захисна оболонка називається миелином, і біотин вважається важливим фактором її виробництва .

RegeneMax® Plus від Xymogen містіть клінічно перевірену ch-OSA® (ортосілікатна кислота, стабілізована холіном), доповнено біотіном(5000 mcg).  Ch-OSA, природним чином допомагає живити організм білкамі краси, підтрімуючи та активуючи ферменти, які використовуються клітінами, генеруючими колаген, для отримання колагену.  Крім того, орто-кремнієва кислота покращує стан нігтів, захищає шкіру від негативних наслідків старіння, зберігає здоров’я зубів і стимулює травлення

CLOSE
Add to cart

×