Биофлавоноиды - это витаминоподобные растительные соединения.

Біофлавоноїди – це вітаміноподібні рослинні сполуки

Біофлавоноїди – це вітаміноподібні рослинні сполуки. Продукти з високим вмістом біофлавоноїдів можуть допомогти вам зберегти здоров’я.

Імунна система

 Біофлавоноїди-це ключові поживні речовини, які допомагають посилити активацію імунної системи. Нещодавно було доведено, що флавоноїди можуть впливати на реакцію імунної системи і надавати імуномодуляторну дію.

Антиоксидантна сила

Антиоксиданти, такі як флавоноїди, діють різними способами. Вони можуть:

  • втручатися у ферменти, які створюють вільні радикали, що пригнічує утворення активних форм кисню (АФК)
  • видаляють вільні радикали, тобто вони деактивують ці погані молекули, перш ніж вони завдадуть шкоди
  • захищати і навіть посилювати антиоксидантний захист організму

Коли антиоксиданти зупиняють вільні радикали, то такі захворювання як рак, старіння і інші можуть або сповільнюватися, або попереджуватися.

Боротьба з алергією

Розвиток алергічних захворювань часто пов’язане з надмірним окислювальним стресом в організмі. Флавоноїди можуть допомогти у видаленні вільних радикалів і стабілізації активних форм кисню. Це може призвести до зниження алергічних реакцій. Вони також можуть зменшити запальні реакції, які сприяють розвитку таких захворювань, як астма.

Серцево-судинний захист

Антиоксиданти в флавоноїдах можуть захистити ваше серце і знизити ризик смерті, а також можуть знизити ризик розвитку ішемічної хвороби серця та інсульту.

Підтримка нервової системи

Флавоноїди можуть захистити нервові клітини від пошкодження. Вони можуть навіть допомогти з регенерацією нервових клітин. Більшість досліджень зосереджено на хронічних захворюваннях, які, як вважається, викликані окислювальним стресом, такі як деменція та хвороба Альцгеймера. У цих випадках флавоноїди можуть допомогти відстрочити початок захворювання, особливо при тривалому прийомі.

Флавоноїди також покращують прилив крові до мозку. Це може допомогти запобігти інсульту. Поліпшення кровотоку може також означати покращення функції мозку або навіть поліпшення когнітивних функцій.

Інше використання

Вважається, що флавоноїди можуть допомогти очистити організм від токсинів, які призводять до раку.

Нарешті, біофлавоноїди можуть також мати антимікробні властивості .

Флавоноїди, можуть не виявлятися у високих концентраціях в кровотоці. Але вони можуть впливати на транспорт або активність більш потужних антиоксидантів, таких як вітамін С. З цієї причини деякі добавки містять вітамін С і флавоноїди разом.

Вітамін С є антиоксидантом і необхідною живильною речовиною, яку ми повинні споживати щодня.  Вітамін С:

  • підтримує імунітет і синтез колагену, а також правильний розвиток і підтримку кісток, хрящів, зубів і ясен.
  • допомагає стимулювати вироблення лейкоцитів, які допомагають захистити організм від інфекції
  • допомагає цим лейкоцитам функціонувати більш ефективно, захищаючи їх від пошкодження вільними радикалами
  • є важливою частиною захисної системи шкіри. Він активно транспортується до шкіри, де він може діяти як антиоксидант і сприяти зміцненню шкірних бар’єрів

Дослідження також показали, що люди з пневмонією, як правило, мають більш низький рівень вітаміну С, і було доведено, що добавки з вітаміном С скорочують час відновлення.

Bio C 1:1 від компанії Xymogen – це стандартизований вітамін С і біофлавоноїди.

CLOSE
Add to cart

×