Дефіцит травних ферментів

Ферменти є життєво важливою частиною нашої системи травлення. Без них ваш організм не зможе розщепити їжу, щоб поживні речовини могли повністю засвоїтись.

Ми знаємо, що дефіцит може призвести до різних шлунково-кишкових симптомів і не лише. Широка категорія побічних реакцій включає харчову непереносимість і харчову алергію.

Недоперетравлена ​​їжа пошкоджує шлунково-кишковий тракт і призводить до підвищеної проникності стінок кишечника, при якій в кров проникають частинки їжі та бактерії, викликаючи запалення. Погане виробництво ферментів може також призвести до дефіцитів поживних речовин, що призводить до низки проблем зі здоров’ям.

Чинники, що впливають на ферментативну функцію:

  • Їжа або напої, що сприяють запаленню кишківника, включаючи каву, алкоголь, цукор, продукти з високим ступенем обробки.
  • Індивідуальна харчова чутливість, наприклад, глютен, молочні продукти, кукурудза, соя і т.д.
  • Хронічна шлунково-кишкова інфекція чи запалення
  • Вплив антибіотиків.
  • Фізичний, емоційний чи психологічний стрес
  • Куріння
  • Старіння, що призводить до зниження функції підшлункової залози та травлення.
  • Соляна кислота також конче необхідна для активації ендогенних травних ферментів, і, що важливо, для захисту від патогенів.

Ензими можна отримати з продуктів харчування:

Бромелайн (зі стебел і плодів ананаса), папаїн (папайя), актинідин (ківі), протеаза зингібаїн (імбир) зазвичай використовуються для полегшення перетравлення білка.

Мед, особливо необроблений, містить амілазу та протеазу.

Квашена капуста, банан і манго містить травні ферменти, що допомагають організму розщеплювати білки, жири та крохмаль і сприяють легкому засвоєнню цукру.

Авокадо має травний фермент ліпазу, необхідну для травлення жирів.

Ви також можете використовувати нутрицевтики з рослинними або тваринними ферментами. Але на жаль, в даний час в харчових добавках немає регулювання активності ферментів. Це може перетворити вибір травної добавки на лотерею. Саме тому ви завжди повинні вибирати авторитетний бренд, що вказує всю активність ферменту в одиницях, а не тільки кількість (вага) ферменту на капсулу.

XymoZyme™ – широкого спектра дії формула травних ферментів, підходить для веганів та призначена для підтримки перетравлення жирів, білків, вуглеводів, клітковини та лактози.

 

CLOSE
Add to cart

×