Як побороти подагру?

Препарати XYMOGEN – ліки від подагри

Подагра – це захворювання способу життя. Цю фразу можна розглядати в декількох контекстах.

Перше – це те, що захворювання виникає через певного способу життя людини. Зловживання червоним м’ясом, субпродуктами, алкоголем, кавою, борошняними виробами, постійні стреси, забруднене довкілля ведуть до надмірного підвищення в організмі рівня сечової кислоти і в певний момент нирки не справляються з її виведенням … Як наслідок – сечова кислота накопичується і атакує суглоби, нирки , серце, судини, очі, болить кісточка на нозі і т.д.

Другий момент – подагра стає способом життя пацієнта. Людині необхідно обмежувати певні продукти, напої, фізичні навантаження. Часто пацієнти про це забувають, переживши напад подагри, і перестають виконувати рекомендації лікарів, але в такому випадку наступний напад і їх почастішання не змусять себе чекати. Виникає питання – як лікувати подагру?

Так як в основі захворювання лежить запалення, в будь-яке його загострення, а іноді і в період між нападами, пацієнту, крім того, що потрібно дотримуватися дієти, необхідно вживати НПЗП. Але дана категорія препаратів має масу побічних ефектів, а крім того, їх вкрай небажано вживати людям з гастритом, виразкою шлунка або ДПК, які більшість встигають «заробити» до появи подагри.

Как лечить подагру и какие препараты для этого необходимы?

У зв’язку з такими специфічними потребами даної категорії пацієнтів, лікарі функціональної медицини спільно з медичним відділом XYMOGEN створили і зібрали максимально щадні і ефективні формули препаратів лікування подагри.

У випадку з необхідністю придушення запалення з появою на ринку протизапальних препаратів нового покоління від Xymogen у пацієнтів з’явився альтернативний варіант НПЗП. Розберемо більш докладно:

Leptin Manager (SynovX Metabolic) – препарат, що містить в собі ORALVISC – інноваційну формулу запатентованої комбінації гликозаминогликанов: гіалуронової кислоти і дематансульфата з вітаміном С, яка сприяє нормалізації цитокінового балансу, поліпшенню обміну речовин і відповідно стану суглобів. ORALVISC регулює рівень лептину у людей з надмірною вагою, завдяки чому знімається системне запалення, запалення в суглобі, зменшується біль.

Приймати по 1 капсулі 1 раз в день.

SynovX DJD призначений для підтримки комфорту і рухливості суглобів. Ця революційна формула містить важливі будівельні елементи, поживні речовини, які працюють комплексно і доповнюють один одного для харчування сполучних тканин суглоба і підтримки його еластичності. Метілсульфанілметан, що входить в SynovX DJD володіє широким протизапальну дію, при цьому ефективність його найбільш висока в лікуванні запальних захворювань суглобів.

Приймати по 2 капсули 1 раз в день.

Saloxicin ™ розроблений для підтримки балансу ейкозаноїдів і цитокінів і сприяє комфортному стану суглобів. 5-LOXIN®, запатентований екстракт Boswellia, що містить концентровану 3-O-ацетил-11-кето-β-босвелліновую кислоту (AKBA), пригнічує фермент 5-ліпоксигенази. Саліцин з кори білої верби є природним інгібітором ферментів СОХ-2 і 5-ліпоксигенази. BerryVin ™, багатий биофлавоноидами, забезпечує додаткову підтримку балансу ейкозаноїдів і антиоксидантну активність.

Приймати по 2 капсули 2 рази на день.

У зв’язку з тим, що пацієнти постійно перебувають на вимушеній дієті і, відповідно, недоотримують вітаміни і мінерали, для підтримки загального рівня здоров’я потрібно дійсно перевірений і повноцінний вітамінно-мінеральний комплекс, хорошим доповненням якого буде наявність в достатній дозі вітаміну D3 і глюкорафаніну з доведеним профілактичним протиракову ефектом, особливо актуальним для нашої сьогоднішньої екології та вже скомпрометованого нею організму.

XYMOGEN пропонує для цих цілей комплексний препарат, що складається з 3 формул ActivEssentials ™ з OncoPLEX ™ & D3 – це зручна порційна комбінація з 4 капсул в одній порції, які забезпечують комплексну харчову підтримку поживних речовин для здоров’я і гарного самопочуття, особливо у випадках, коли необхідно забезпечити високий рівень надходження в організм вітаміну D і довгострокову антиоксидантну підтримку від впливу вільних радикалів: ActivNutrients® без заліза + OncoPLEX ™ + D3 + OmegaPure 600 EC ™.

ActivNutrients® без заліза – це високоякісна гіпоалергенна формула з мультивітамінів і мінералів, в яку входять активовані вітаміни, включаючи фолат у вигляді 5-MTHF (5-метілтетрагідрофолат), і запатентовані хелатні мінеральні комплекси Albion® в рослинних капсулах, які легко ковтати.

OncoPLEX™ и D3 – в кожній капсулі містить 2000 МО вітаміну D3 і 15 мг глюкорафаніну з висококонцентрованого екстракту суцвіть брокколі, інгредієнт, який можна знайти в формулах XYMOGEN OncoPLEX ™ і XYMOGEN OncoPLEX ES ™. Глюкорафанін є попередником сульфорафана і його антиоксидантна активність, триває до 72 годин, тобто значно довше, ніж активність вітамінів С, Е, або бета-каротину. Глюкорафанін також активує фактор транскрипції Nrf2, який стимулює посилення процесів детоксикації та синтез антиоксидантних ферментів 2-ий фази. Вітамін D3 надходить в організм у вигляді холекальциферолу, який ідентичний тій формі, яка формується в організмі з холестерину і синтезується під впливом сонячного світла на шкіру. Доведено, що вітамін D3, підвищує і підтримує вітамін D в сироватці крові і збільшується концентрацію вітаміну D краще, ніж вітамін D2.

OmegaPure 600 EC™–отримав п’ять зірок за системою сертифікації, що проводиться відповідно до Міжнародних стандартів для риб’ячих жирів (IFOS), які передбачають високий рівень чистоти, стабільності і активності риб’ячих жирів. У кожної м’якої таблетці на основі риб’ячого желатину міститься 600 мг ейкозапентаєнової кислоти і докозагексаєнової. М’які таблетки мають кишковорозчинними покриття, яке пройшло сертифікацію за GRAS (визнано повністю нешкідливим), їх легко ковтати, а зміст ейкозапентаеновой і докозогексаеновой кислоти підібрано для оптимального засвоєння організмом. Ейкозапентаєнова кислота і докозагексаєнова, що містяться в риб’ячому жирі, покращують самопочуття, позитивно впливають на стан серцево-судинної системи, баланс цитокінів, загальний стан здоров’я суглобів, функціонування мозку і нервової системи.

Приймати вміст пакету 1 раз в день тривалий час (виключаючи періоди загострень!)

Клінічні фахівці функціональної медицини в США добре володіють тонкощами біохімічних процесів і рекомендують пацієнтам використовувати комбінацію продуктів при лікуванні подагри за наступною схемою:

Leptin Manager (SynovX Metabolic) – 1 капс. 1 раз в день.
SynovX DJD – 2 капс. 1 раз в день.
Saloxicin™ – 2 капс. 2 раза в день.
ActivEssentials™ с OncoPLEX™ & D3 – 1 пакет із 4 капс. 1 раз в день.

Resources

Nutrition Therapy Institute, Clinical Nutrition Course

Supporting Research

 • Choi HK. A prescription for lifestyle change in patients with hyperuricemia and gout. [Review]. Curr Opin Rheumatol. 2010;22(2):165-72.
 • Choi HK. Diet, alcohol, and gout: how do we advise patients given recent developments?  Curr RheumatolRep . 2005;7(3):220-6.
 • Choi HK, Curhan G. Coffee consumption and risk of incident gout in women: the Nurses’ Health Study.  Am J Clin Nutr . 2010;92(4):922-7.
 • Choi HK, Curhan G. Soft drinks, fructose consumption, and the risk of gout in men: prospective cohort study.  BMJ . 2008; [Epub ahead of print].
 • Choi HK, Gao X, Curhan G. Vitamin C intake and the risk of gout in men: a prospective study.  Arch Intern Med.  2009;169(5):502-7.
 • Dubchak N, Falasca GF. New and improved strategies for the treatment of gout.  Int J Nephrol Renovasc Dis . 2010;3:145-66.
 • Eggebeen AT. Gout: an update.  Am Fam Physician . 2007;76(6):801-8. Review.
 • Falasca GF. Metabolic diseases: gout.  Clin Dermatol . 2006;24(6):498-508.
 • Gagnier JJ, Chrubasik S, Manheimer E. Harpgophytum procumbens for osteoarthritis and low back pain: a systematic review.  BMC Complement Altern Med . 2004 Sep 15;4:13.
 • Hak AE, Choi HK. Lifestyle and Gout.  Curr Opin Rheumatol.  2008;20(2):179-86.
 • Jana S, Shekhawat GS. Critical review on medicinally potent plant species: Gloriosa superba. [Review]. Fitoterapia. 2011;82(3):293-301.
 • Kang EH, Lee EY, Lee YJ, Song YW, Lee EB. Clinical features and risk factors of postsurgical gout.  Ann Rheum Dis.  2008;67(9):1271-5.
 • Lee SJ, Terkeltaub RA, Kavanaugh A. Recent developments in diet and gout.  Curr Opin Rheumatol . 2006;18(2):193-8.
 • Li EK. Gout: a review of its aetiology and treatment.  Hong Kong Med J . 2004;10(4):261-70.
 • Li S, Micheletti R. Role of diet in rheumatic disease. [Review].  Rheum Dis Clin North Am. 2011;37(1):119-33.
 • Pascual E, Sivera F. Therapeutic advances in gout.  Curr Opin Rheumatol . 2007;19(2):122-7.
 • Peterson DM. Nonsteroidal anti-inflammatory drugs and colchicine to prevent gout flare during early urate-lowering therapy: perspectives on alternative therapies and costs.  J Pain Palliat Care Pharmacother . 2010;24(4):402-4.
 • Rakel & Bope: Conn’s Current Therapy 2009, 1st ed.  Philadelphia, PA: Saunders Elsevier. 2008.
 • Richette P, Bardin T. Gout.  Lancet . 2010;375(9711):318-28.
 • Saag KG, Choi H. Epidemiology, risk factors, and lifestyle modifications for gout.  ArthritisRes Ther.  2006;8 Suppl 1:S2.
 • Schelesinger N. Over
CLOSE
Add to cart

×