Як правильно обрати пробіотик?

Пробіотики діють як альтернативні ліки для низки захворювань:

 • Непереносимість лактози
 • Алергія
 • Запор
 • Запальні захворювання кишок
 • Респіраторні захворювання
 • Атеросклероз
 • Остеопороз
 • Діарея

При виборі пробіотиків варто звернути увагу:

 1. Важливо правильно підібрати склад, кожен штам має різні властивості та призначаються при різних симптомах та станах.
 2. Важливо вибрати правильну дозу. Якщо ви п’єте пробіотик для лікування, слід приймати терапевтичну дозу від 30 млрд і вище залежно від тяжкості симптоматики.
 3. Важливо звернути увагу на якість та бренд, який довів свою ефективність та безпеку.
 4. Важливо правильно приймати пробіотик-найкращий час на ніч.
 5. Важливо оцінювати стійкість пробіотика, так як бактерії дуже тендітні і щоб дістатися до кишечника минувши шлункову кислоту і жовч. Деякі виробники випускають пробіотик у кислоторезистентних капсулах.
 6. Завжди дивіться склад та наявність додаткових інгредієнтів (різних наповнювачів та зв’язувальних речовин).
 7. Зберігайте пробіотик правильно. Виробник повинен вказувати на етикетки цю інформацію (у холодильнику, за кімнатної температури тощо).

 

ProbioMax®Daily DF, ProbioMax DF – це натуральний, молочно-безглютеновий пробіотик, загальною кількістю 30 та 100 млрд КУО на капсулу. Кожна капсула індивідуально запакована і  заповнена азотом блістерна упаковка з алюмінію, яка служить в якості захисту від факторів, що впливають на стабільність пробіотиків, таких як спека, волога і кисень. Містить чотири вивчених штамів корисних бактерій,які довели свої переваги і безпеку для здоров’я людини і були протестовані на адгезію епітеліальних клітин і  стійкість на низький рН. Для подальшої підтримки стійкості до низького рН і доставки мікроорганізмів в тонкий кишечник, XYMOGEN використовує гастрорезистентні капсули.

 

ProbioMax® 350 DF поєднує в собі 18 різних пробіотичних штамів. Кожен штам добре вивчений з підтвердженою достовірністю, був генетично класифікований і належним чином сертифікований для Вашої гарантії і безпеки. Ці штами були відібрані не тільки, в зв’язку з їх користю для здоров’я і комплементарною активністю, а й завдяки їх життєздатності та стабільності. ProbioMax® 350 DF, впливають на кілька відразу систем організму та функцій, на такі як імунітет, травлення, обмін речовин, а також максимізує продукцію цитокінів, оскільки різні штами мають кілька різних функції та зосереджені в різних місцях уздовж всього травного тракту.

 

CLOSE
Add to cart

×