L-треонат магнію

Навчання та пам’ять є фундаментальними функціями мозку, на які впливають дієтичні фактори та фактори навколишнього середовища. Збільшення кількості магнію в мозку призводить до покращення здібностей до навчання, пам’яті, а також короткочасної та довготривалої пам’яті.

У дослідженні, що рецензується на людях було показано, що з’єднання магнію звертає назад маркери старіння мозку на цілих 14 років!

Дослідники з Массачусетського технологічного інституту (MIT) розробили та протестували спеціальне з’єднання під назвою магній-L-треонат та виявили, що воно підвищує рівень магнію в мозку приблизно на 15%. L-треонат магнію концентрується в мозку для відновлення нейронних зв’язків та підвищує синаптичну пластичність у гіпокампі, а також навчання та пам’ять.

Пластичність мозку є ознакою молодого, гнучкого мозку, орієнтованого на оптимальне навчання, пам’ять та когнітивні функції.

Когнітивна терапія також допомагає в лікуванні тривожних розладів, такі як фобії та посттравматичний стресовий розлад; проте, у багатьох випадках виникає рецидив чи резистентність до терапії, що виправдовує пошук підсилювачів когнітивних функцій, які б підвищили ефективність когнітивної терапії. Дослідження показують, що підвищення пластичності у певних областях мозку, таких як префронтальна кора та гіпокамп, може підвищити ефективність когнітивної терапії.

Медичне дослідження показало, що підвищення рівня магнію у мозку відновлює важливу пластичність мозку, що призводить до покращення когнітивних функцій.

У порівнянні з іншими різними формами магнію вчені виявили, що магній-L-треонат має найвищу здатність навантажувати мозок магнієм і легко долає гематоенцефалічний бар’єр.

OptiMag® Neuro (Unflavored)

Запатентована формула магнія для покращення работи головного мозку.

CLOSE
Add to cart

×