Лекція «Інтегровані рішення в метаболічному дистрессі»

Лекція лікаря -діетолога к.м.н Суслової Наталії Олександрівни «Інтегративні рішення в метаболічному дисстрессі» 20 Травня 2017 року

20 травня 2017 року програмою конференції для лікарів виставки FreeFromFood Україна пройшла лекція лікаря -діетолога к.м.н Суслової Наталії Олександрівни «Інтегративні рішення в метаболічному дисстрессе» 20. Мая 2017 року.

Лекція присвячена проблемі основних порушень метаболічних процесів, що розглядаються з позиції функціональної медицини та шляхи їх корекції з застосуванням продуктів XYMOGEN.

Оксидативний стрес, метаболічний синдром, порушення енергетичного балансу клітини, порушення детоксикації на різних етапах, захист клітини, біотрансформація токсинів, антиоксидантна система є точками уваги лікаря функціональної медицини, мета призначень якого не просто наповнити організм вітамінами, а дати саме ті речовини або фактори, які м’яко включатися в обмінні процеси, відновлять їх нормальну функцію, і забезпечать профілактику нових захворювань або вплинуть на перебіг вже виникли розладів.

Основні питання:

 1. Загальні механізми розвитку захворювань;
  • УУніверсальні фактори пошкодження клітин;
 2. Оксидативний стрес;
 3. Порушення енергозабезпечення клітини.
 4. Апоптоз;
 5. Некроз;
 6. Аутофагія.
  • Роль гуморальних факторів у розвитку патологічних процесів;
 7. Поняття про стрес;
 8. Загальний адаптаційний синдром як прояв стресу.
  • Шкідлива дія хімічних факторів. Отруйні речовини та отруєння;
 9. Шляхи біотрансформації (знешкодження) в організмі;
  • Анатомія і фізіологія детоксикації;
  • Адаптація механізмів знешкодження.
  • Вікові особливості процесів дезинтоксикационной адаптації.
 10. Шляхи підвищення рівня функціональних резервів організму. Цитопротекції – як основний принцип патогенетичного лікування.

Для отримання доступу до лекції необхідно заповнити анкету, і до Вас на пошту прийде посилання, доступ для перегляду відеозапису лекції.

CLOSE
Add to cart

×