“Мистецтво бути вродливою”

17 лютого 2018 року відбувся перший фестиваль «Мистецтво бути вродливою», де компанія Danhson Pharma – офіційний дистриб’ютор Xymogen в Україні, разом з першою клінікою функціональної медицини FxMed прийняла участь та виступила генеральним спонсором заходу.

Подія об’єднала жінок абсолютно різного віку та професій, але з одним прагненням – бути здоровими, красивими та успішними!

Задля цього в ролі спікерів виступили найкращі лікарі, генетики та психологи України.

Відкривала фестиваль Ольга Борисова – провідний генетик Німецького діагностичного центру св.Павла. Вона детально і просто пояснила як за допомогою генетики можна знайти гармонію з власним організмом та розкрити всі його можливості.

Олександр Кущ, постійний експерт телеканалу 1+1, лікар-дієтолог, розповів про взаємозв’язок схуднення і жіночого здоров’я, та наголосив на необхідність забезпечення жіночого організму вітамінами групи В та переваги активованих форм цих вітамінів, зокрема Quatrefolic.

Катерина Толстікова, популярний дієтолог, фудтерапевт, цікаво розповіла про детокс, розвіяла міфи навколо цієї популярної теми та пояснила, що насправді детоксикація це не курс фреш-напоїв, а професійна нормалізація роботи шлунково-кишкового тракту, печінки, чого можна досягти за допомогою унікального волокна OptiFiber, високодозованих пробіотиків ProbioMax та ферментів XymoZyme.

Олена Московенко, головний лікар першої клініки функціональної медицини FxMed, детально відповіла на питання як зберегти молодість, розповіла про участь в цьому відомого всім вітаміну Д та підказала як правильно обрати препарат даного вітаміну, на що звернути увагу.

Завершили фестиваль лекції по психології та сексології, так як дані направлення також є невід’ємною частиною повноцінного жіночого здоров’я та комфорту.

В якості приємного бонусу, компанія Xymogen розіграла серед учасниць оригінальні шейкери із США, а клініка FxMed надала можливість учасницям отримати сертифікати на консультацію в першій клініці функціональної медицини!

CLOSE
Add to cart

×