Рослинна або тваринна Омега-3 в педіатричній практиці?

Рослинна або тваринна Омега-3 в педіатричній практиці?

Ейкозапентаєнова кислота (ЕПК) і докозагексаєнова кислота (ДГК) необхідні для регулювання численних фізіологічних процесів і, перш за все, для здійснення природного закінчення запального процесу. 

Цей процес в організмі здійснюється за участю резолвіна і протектіна, синтезованих з ЕПК та ДГК. Антиалергійна роль омега-3 ПНЖК полягають в зниженні алергічної сенсибілізації, модуляції активності клітин Т-хелперів і зниження вивільнення медіаторів тучних клітин. Секреція цих прозапальних медіаторів викликає такі симптоми алергії, як нежить, свербіж, задишка, формування вогнища запалення в зоні проникнення алергену і ін. 

Так що ж краще обрати рослинну чи тваринну омегу? 

Альфа-лінолева кислота(ALA) це рослинна омега і вже в багатьох дослідженнях доведено, що лише 30% із загальної кількості, що потрапляє в організм перетворюються в необхідні нам DHA та EPA.

Але на ринку є DHA з ліпідних екстрактів мікроводоростей.

По перше, їх можна використовувати людям з алергічними реакціями на рибу а також веганам. 

По друге, не містить токсичних речовин, на відміну від риби.

По третє, має високе всмоктування, що вкрай важливе для діток раннього віку та у людей з порушенням жовчовідтоку.

А також не викликає рибну відрижку та тошноту.

DHA from Algae містить 200 мг докозагексаєнової кислоти (DHA) – умовно незамінна омега-3 жирна кислота, отримана з оброблених морських водоростей.

 DHA from Algae for kids містить 100 мг докозагексаєнової кислоти (DHA) – умовно незамінна омега-3 жирна кислота, отримана з оброблених морських водоростей.

CLOSE
Add to cart

×