Виставка “FreeFromFood Ukraine»

23-24 березня 2018 року пройшла чергова виставка “FreeFromFood Ukraine”, де прийняли участь спеціалісти в сфері дієтології, гастроентерології, психіатрії, безліч зацікавлених відвідувачів, відповідальні виробники продуктів здорового харчування та єдина в Україні компанія, що представляє лише інноваційні нутрицевтики без глютену, лактози та основних алергенів – компанія Xymogen.

В межах виставки пройшов семiнар «Розлади аутистичного спектру: фокус уваги на лікувальному харчуванні».

Суслова Наталія Олександрівна, лікар-дієтолог клініки сімейної та функціональної медицини FxMed, на основі свого багаторічного досвіду в роботі з пацієнтами такого профілю наголосила на важливість взаємозв’язку і довіри між пацієнтом та його лікарем, між самими лікарями, розповіла про роль і необхідність здорового харчування та соціальної адаптації для досягнення кращого і швидшого результату в лікуванні розладів аутистичного спектру

Паралельно семінару проходила школа для лікарів «Глютензалежні захворювання. Сучасні алгоритми діагностики та лікування».

Майже 40 лікарів з усієї України прийняли участь в роботі школи, отримали практичні знання для диференційної діагностики та лікування целіакії, неперенесомості глютену, алергії на пшеницю, дізнались про необхідність та нюанси нутрітитивної корекції при даних патологіях з урахуванням генетичних особливостей пацієнта.

Зокрема, при глютензалежних захворюваннях швидко розвивається дефіцит вітамінів групи В, особливо фолатів (вітамін В9), внаслідок наявного у пацієнтів синдрому мальабсорбції та необхідності дотримання дієти без злакових, що є основним джерелом цієї групи вітамінів. Як наслідок згодом розвиваються анемії, полінейропатії, ураження серцево-судинної системи. Для вирішення такої ситуації представник компанії Xymogen презентував інноваційні препарати 4го покоління фолатів 5-MTHF (Quatrefolic) та 5-MTHF+В12. Наразі пацієнти та лікарі отримали інструмент для ефективного лікування та попередження ускладнень глютензалежних захворювань!

CLOSE
Add to cart

×