Вплив Long Covid на здоров’я кісток та суглобів

Приблизно у 3 з 5 пацієнтів був, принаймні, один ревматичний або кістково-м’язовий симптом. Втома, біль у суглобах та міалгія були найчастішими симптомами, за якими слідував біль у спині, біль у попереку та шиї, випадіння волосся. Тому вкрай важливо у період епідемії подбати про здоров’я кісток та суглобів заздалегідь.

Здоров’я кісткової тканини

Мікрокристалічний гідроксіапатит (MCHC) являє собою концентрат цілісних кісток з природного джерела (зазвичай великої рогатої худоби), який містить кальцій, що зустрічається в природі, а також безліч інших мінералів, що підтримують кістки, які природним чином містяться в кістковій тканині, таких як магній і фосфор. MCHC також містить спеціальні поживні речовини, такі як остеокальцин (білок, що зв’язує кальцій), колаген та різні фактори росту.

У порівнянні з іншими формами кальцію, MCHC показав кращу біодоступність та абсорбцію у численних дослідженнях. Мікрокристалічний гідроксіапатит також може впливати на концентрацію кальцію у сироватці менше, ніж звичайні добавки кальцію.

Ортокремнієва кислота, стабілізована холіном, є сумішшю ортокремнієвої кислоти і хлориду холіну. Це біодоступніша форма кремнію, а це означає, що він більш ефективно засвоюється організмом. У ранніх дослідженнях вчені виявили, що ортокремнева кислота може сприяти формуванню кісток, стимулюючи вироблення колагену (білка, що міститься в сполучній тканині, включаючи кістки) та сприяючи розвитку костетворних клітин.Дослідження 2008 року, проведене BMC Musculoskeletal Disorders, показало, що ортокремнієва кислота може допомогти захистити від втрати щільності кісток. Комбінована терапія ch-OSA та Ca/Vit D3 справила потенційно сприятливий вплив на кістковий колаген у порівнянні з монотерапією Ca/Vit D3.

https://bmcmusculoskeletdisord.biomedcentral.com/articles/10.1186/1471-2474-9-85

Здоров’я суглобів

Ортокремнієва кислота призначена для покращення здоров’я суглобів та захисту від таких захворювань, як остеоартрит, шляхом стимулювання вироблення колагену в хрящах.

Рандомізоване подвійне плацебо-контрольоване дослідження продемонструвало, що ch-OSA зменшує біль та скутість та покращує фізичну функцію вже після 12 тижнів лікування у чоловіків із симптоматичним остеоартритом колінного суглоба та асоціюється зі зниженням деградації хряща.

https://ard.bmj.com/content/73/Suppl_2/753.3

Здоров’я волосся

Що стосується переваг для волосся, більш високий вміст кремнію у волоссі призводить до нижчої швидкості випадання та збільшення яскравості. Дослідження, опубліковане в Архіві дерматологічних досліджень у 2007 році, показало, що ортокремнієва кислота підвищує міцність волосся і збільшує його товщину.

https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/17960402/

Важливо пам’ятати, що при правильному харчуванні, здоровому способі життя та сприятливій генетиці здорові кістки та суглоби можуть зберігатися все життя!

OSAplex™

OSAplex ™ – це комплексна добавка, яка підтримує здоров’я кісток, хрящів і зв’язок. У кожному пакеті міститься: дві капсули, що містять комбінацію мікрокристалічного гідроксіапатітного концентрату (MCHC) і вітаміну D3 разом з однією капсулою ортосілікатной кислоти, стабілізованою холіном (ch-OSA®).

CLOSE
Add to cart

×