Витаміни та мінерали імунітет

Використання вітамінів і мінералів для боротьби з вірусами і підтримки імунітету.

Не існує таблеток або продуктів харчування, які можуть запобігти COVID-19 та іншим вірусним інфекціям, але деякі добавки можуть допомогти вам зберегти здоров’я або швидше видужати.

 

Вітамін D широко відомий своєю роллю в здоров’ї кісток, також допомагає виробляти білки, що вбивають віруси і бактерії, особливо в дихальних шляхах. Згідно з аналізом 25 рандомізованих контрольованих випробувань за участю більше 11000 пацієнтів за 2019 рік, добавки з вітаміном D значно зменшили респіраторні інфекції у людей з дефіцитом вітаміну і знизили ризик у людей з нормальним рівнем.

Тод Куперман, доктор медичних наук, рекомендує приймати 2000 МО (50 мкг) вітаміну D в день, переважно в рідкій формі.

 

Вітамін C:

Лауреат Нобелівської премії Лінус Полінг кілька десятиліть тому відстоював вітамін С як засіб від застуди, але дослідження залишаються неоднозначними. Деякі дослідження показують, що прийом 500 мг два рази на день може допомогти запобігти застуді, але не вилікувати її. Інше дослідження показало, що вітамін C не може запобігти вірусній респіраторній інфекції, але може прискорити одужання.

Не спорю: вітамін C життєво важливий для функції лейкоцитів білих кров’яних тілець, які допомагають боротися з інфекціями і вам потрібно набагато більше, коли ви хворі.

 

Цинк:

Десятиліття досліджень показали, що льодяники з цинком можуть скоротити застуду на 20-40%. Це справедливо як для низьких, так і для високих доз від 80 мг до більше 200 мг в день і для різних форм, включаючи глюконат, сульфат, ацетат і пиколинат. Цинк діє найкраще, якщо почати його при перших ознаках симптомів. Лікарі також уважно вивчають цинк при COVID-19. Патолог і вірусолог Джеймс Робб, доктор медицини, який був одним з перших, хто вивчав коронавіруси, пише, що цинк може запобігти «розмноженню в носі і глотці». Але він також підкреслює, що прийом цинку не є «гарантією від зараження вірусом».

Але не варто забувати, що занадто багато цинку може мати протилежний ефект і послаблювати імунну відповідь, а також викликати побічні ефекти, такі як нудота, діарея і головний біль. Національний інститут здоров’я встановлює добову максимальну межу 40 мг в день, якщо не рекомендується приймати більше під медичним наглядом.

 

Поліфеноли:

Тисячі різних хімічних речовин, відомих як поліфеноли, природним чином містяться в рослинах, включаючи більшість фруктів і овочів, а також кавові зерна, какао, горіхи, зелений чай і оливкова олія першого віджиму.

Поліфеноли мають протизапальну дію і можуть захищати від широкого спектра проблем зі здоров’ям, включаючи діабет 2 типу, хвороби серця, рак і розлади, що впливають на мозок, такі як хвороба Паркінсона і хвороба Альцгеймера.

Один поліфенол кверцетин виявився особливо ефективним проти інфекцій, подібних COVID-19. Кверцетин запобігає проникненню вірусів в клітини.

 

Пробіотик:

Як у тварин, так і у людей є докази того, що пробіотики, що містять Bifidobacterium і Lactobacillus штами можуть поліпшити ваш імунну відповідь на віруси і зменшити тяжкість і тривалість респіраторних інфекцій.

У 12 рандомізованих контрольованих досліджень пробіотики скоротили кількість респіраторних інфекцій майже вдвічі. Коли люди дійсно захворіли, вони видужували майже на два дні раніше, ніж ті, хто не приймав пробіотики.

Ви можете знайти пробіотики в кефірі, йогурті і ферментованих продуктах, але добавки кращий спосіб отримати необхідну кількість для боротьби з інфекціями.

https://www.arthritis.org/health-wellness/treatment/complementary-therapies/supplements-and-vitamins/vitamins-to-fight-viruses

 

ProbioMax® Daily DF включає чотири вивчених штами корисних бактерій, в тому числі таких важливих як Bifidobacterium lactis. Ці живі мікроорганізми довели свої переваги і безпеку для здоров’я людини і були протестовані на адгезію епітеліальних клітин і стійкість до низького рН. Для забезпечення стійкості до низького рН і доставки мікроорганізмів в тонкий кишечник, XYMOGEN використовує інноваційні гастрорезистенті капсули – DRcaps ™.

 

Bio C 1: 1 ™– це комбінація високоефективного стандартизованого вітаміну С і цитрусових біофлавоноїдів. Обидва компоненти серйозно вивчалися на предмет їх ролі в підтримці антиоксидантних і імунних функцій.

 

Zinc Glycinate – це повністю прореагований хелат (20 мг) амінокислот TRAACS®, спеціально розроблений для посилення абсорбції.

 

D3 містить вітамін D3 (холекальциферол) в зручних м’яких капсулах (soft gels) 2000 МО і 5000 МО.

D3 Liquid – це холекальциферол, отриманий з ланоліну, що міститься в рідкій основі соняшникової олії і очищеної води. В одній краплі 1000 МО.

CLOSE
Add to cart

×