VII Міжнародна SPA-Асамблея-2017

11-13 липня 2017 в м.Львів в Hotel & SPA Taurus пройде VII Міжнародна SPA-Ассамблея- 2017, Х SPA-Форум & Ukrainian SPA & Wellness Professional AWARD-2107

VII Міжнародна SPA-Асамблея-2017 — це головна подія SPA & Wellness України. Ukrainian SРА & Wellness Professional AWARD — це перша і єдина в Україні незалежна професійна галузева Премія, яка вручається за досягнення в індустрії SРА & Wellness. Нагорода Ukrainian SPA & Wellness Professional Award — це вища в країні визнання досягнень в даній галузі.

X Націоналний SPA-Форум — 2017 – для топ-фахівців і професіоналів в SPA & Wellness галузі, є головним подія в Україні. Саме SPA-Форум встановлює стандарти SPA & Wellness галузі України, вперше в Україні презентує провідні інноваційні методики SPA, дозволяє отримати тренінги та майстер-класи від експертів галузі, а також консультації провідних спеціалсти і тренерів індустрії СПА. Дає можливість авторам кращих методик презентувати свої нові розробки. На SPA-Форумі визначаються провідні трендові процедури і напрямки SPA, а також визначається вектор розвитку методик і процедур SPA & Wellness галузі України.

Компанія Дансон-Фарма ексклюзивний представник продукції Xymogen в рамках даної Асамблеї, в допомогу професіоналам SPA & Wellness галузі, представляє унікальні інноваційні препарати найвищої якості в beauty індустрії RegenaMax Plus і Phospholine, а також серію препаратів для підтримки суглобів SynovX.

1. RegenaMax Plus — унікальна комбінація ch-OSA (натуральний комплекс ортосіліконовой кислоти, стабілізованою холін) і біотин, за результатами клінічних досліджень, ефективно розгладжує вікові тонкі лінії і зморшки, зміцнює волосся і нігті.

Результати рандомізованого, подвійного сліпого, плацебо-контрольованого дослідження за участю 50 жінок показало, що 2-х разовий щоденний пероральний прийом 10 мг ch-OSA протягом 20 тижнів призводить:

 • Скорочення тонких ліній і зморшок на 30,0%
 • Підвищення еластичності шкіри на 89,0%
 • Зміцненню волосся на 13,1%
 • Потовщення волосся на 12,8%
 • Радикально зміцнює нігті (за шкалою VAS для клінічних випробувань)

2. Phospholine — 100% чистий концентрат фосфатидилхолина. В процесі старіння в клітинних мембранах скорочується кількість фосфоліпідів, що приводить до загибелі клітин. Масова загибель в результаті старіння клітин шкіри, супроводжується втратою пружності та еластичності, порушенням проникності. PhosphaLine містить 2,7 г чистого поліенілфосфатіділхоліна (PPC) на порцію і є самим концентрованим джерелом 1,2 DLPC (ділінолейфосфатіділхолін). На відміну від більшості фосфатіділхолінових продуктів представлених на ринку, PhosphaLine не містить фосфоліпідів, крім PPC і DLPC, які можуть конкурувати за абсорбцію. Дослідження показують, що прийом PPC підвищує рівень холіну в крові і мозку і підтримує синтез ацетилхоліну для здорової нейрональної і клітинної функції, а також відновлює і омолоджує шкіру.

3. Серія SynovX — препарати цілеспрямованої дії, впливає саме на ту область суглоба, яка в даний момент потребує підтримки.

 • SynovX® AI — це запатентована суміш інгредієнтів, яка спеціально спрямована на тканини, клітини імунної системи і цитокіни в суглобах. містить колаген II типу, який є основним структурним білком в хрящі.
 • SynovX® DJD — ця формула містить важливі будівельні елементи та інші поживні речовини, які працюють комплексно і доповнюють один одного, для харчування сполучних тканин суглоба і підтримки еластичності суглоба.
 • SynovX® Metabolic — підтримка суглобів у пацієнтів з надмірною вагою Останні дослідження показують, що жирові клітини посилають сигнали (через лептин і інші сигнальні молекули) до клітин тканин суглоба. Ці сигнали можуть привести до каскаду подій, які завдають шкоди здоров’ю і цілісності суглобів. Ця формула завдяки змінам «зв’язку» між цими клітинами, призводить до поліпшення структури і функції суглоба.
 • SynovX® Performance — ця формула сприяє утворенню здорової рідини в синовіальній мембрані суглоба і підтримує рухливість суглобів, а також допомагає підтримувати баланс цитокінів та ейкозаноїдів.
 • SynovX® Recovery — містить метілсульфонілметан (MSM), змішаний з натуральним, підтвердженим клінічно глюкозамін сульфатом і хондроітінсульфата. У поєднанні ці три компоненти забезпечують комплексну і цілеспрямовану підтримку здорової структурі суглобів і їх функцій.
 • SynovX® Tendon & Ligament — це формула, призначена для зміцнення, комфорту і відновлення сухожиль / зв’язок. Дослідження показують, що дана формула підтримує стабільність, здоров’я і проліферацію клітин сухожилля і зв’язок і в хронічній і в гострій формі захворювання.

Серія препаратів SynovX подарує комфортне життя суглобам!

 

CLOSE
Add to cart

×