Как укрепить имунную систему?

5 шляхів тримати імунну систему здоровою цього літа

Весь світ усвідомив необхідність володіти хорошим імунітетом у зв’язку з пандемією COVID-19. Хороший імунітет допомагає нам залишатися в гарній формі, а також допомагає в профілактиці та лікуванні різних інфекцій.

Ось декілька способів захистити свою імунну систему в теплу пору року:

  1. Побалуйте себе літніми фруктами та салатами

Літо — це прекрасна пора притримуватися дієти, багатою фруктами і овочами, в яких містяться всі необхідні поживні речовини для підтримання здоров’я нашої імунної системи. Вживайте смузі, додавайте більше ягід і шпинату, як додаткове джерело антиоксидантів, включайте свіжі салати на обід і вечерю.

До того ж, дослідження, опубліковане в Американському журналі клінічного харчування, показало, що збільшення споживання фруктів та овочів призводить до зниження ризику хронічних захворювань.

  1. Регулярні фізичні навантаження.

Робіть фізичні вправи, це допоможе Вам не тільки тримати тіло у формі, але і допоможе позбутися від бактерій з легень і дихальних шляхів, поліпшити циркуляцію крові і уповільнити виділення гормонів, пов’язаних зі стресом, — все це сприяє здоров’ю імунної системи. Подумайте про те, щоб проводити більше часу в тренажерному залі або просто взяти друга і піти на прогулянку!

  1. Відмовитися від шкідливих звичок

Згідно Everyday Health, тютюн пригнічує основні захисні функції імунної системи, а також підвищує ризик виникнення бронхіту та пневмонії. Вживання алкоголю в надлишку також завдає шкоди імунній системі і може підвищити сприйнятливість до легеневих інфекцій.

  1. Не економте на сні

Достатня кількість сну важливо для здорового функціонування імунної системи.

Згідно з дослідженням, проведеним Університетським медичним центром Eramus MC, на рівень гранулоцитів і добову ритміку впливає недолік сну, що може викликати стрес для імунної системи .

  1. Почніть приймати пробіотик

За словами доктора Патриції Хибберд з Гарвардської медичної школи, пробіотики підтримують здоров’я вашого травного тракту і зміцнюють імунну систему. Коли ваша кишкова флора стає неврівноваженою через нездоровий рівень певних бактерій, це може вплинути на вашу імунну систему.

  1. Отримуйте достатньо вітаміну D

Захист від сонця в літній період має важливе значення, але це також може означати, що ми отримуємо менше вітаміну D, ніж нам потрібно. Вітамін D важливий для організму, щоб попередити хвороби.

  1. Мийте руки

 Те, що ваші колеги не кашляють, не означає, що ваше середовище не містить мікробів.  Віруси, що переносяться по повітрю, все ще існують, хоча ніхто не проявляє симптомів.  Частіше мийте руки протягом дня, особливо після відвідування туалету і по можливості дотримуйтесь соціальної дистанції.

Це прості кроки, які можуть допомогти вам зміцнити вашу імунну систему і зберегти ваше тіло здоровим протягом усього літа.

CLOSE
Add to cart

×