Чому ваш лікар рекомендує продукцію XYMOGEN?

Лікарі постійно шукають найбільш актуальні та ефективні підходи допомоги пацієнтам для досягнення оптимального здоров’я. XYMOGEN забезпечує практикуючих лікарів передовими дослідженнями та розробками в області харчування і клінічної функціональної медицини, щоб допомогти їм у цій практиці.

Співпраця з XYMOGEN гарантує Вашим лікуючим лікарям, що препарати, котрі вони рекомендують і використовують найвищої якості і містять ефективні рівні інгредієнтів. Всі формули XYMOGEN относсятся до фармацевтичного класу. Це означає, що виріб був виготовлений відповідно до GMP (належної виробничої практики) і є безпечними, чистими і ефективними.

У відповідності з керівними принципами GMP, кожен крок процесу виробництва документується з використанням встановлених СОП (стандартні операційні процедури). До них відносяться навчання, обладнання, сировина, засоби обслуговування, а також критерії остаточного випуску в експлуатацію.

Виробництво кожного продукту може бути простежено аж до дати, часу, особи, номер партії, і частин обладнання, пов'язаного з ним.

«Ми заслужили довіру лікарів»

Часто пацієнтам пропонують препарати з мінімальними активними дозами і за низькими цінами. У таких продуктах вміст активних речовин не сильно змінився й вони не приносять належного ефекту.

Наші пацієнти заслуговують препаратів високої якості і виготовлені належним чином і містять ефективні дози поживних речовин за хорошою ціною. XYMOGEN забезпечує це для своїх пацієнтів.

CLOSE
Add to cart

×