Welcome to XYMOGEN

Коли ви співпрацюєте з XYMOGEN, ви не тільки отримуєте формули найвищої якості для Вашої клінічної практики, але і підтримку нашої досвідченої команди консультантів по медицині, і обслуговування клієнтів.

Чому?

Просто: Тому що ми дбаємо. Ми дбаємо про те, щоб допомогти людям жити краще. Ми дбаємо про те, щоб надати необхідні безпечні, ефективні формули, на які ви можете покластися. Ми – команда, яка допомагає принести пацієнтам те, що вони шукають – краще здоров’я і добре самопочуття.

Спільно з нашим ексклюзивним дистриб’ютором компанією «ДАНСОН ФАРМА» ми організуємо для вас навчальні семінари, лекції та вебінари, що б ви були в курсі всіх новинок в області функціональної медицини, і могли правильно застосовувати наші препарати.

Ексклюзивні професійні формули XYMOGEN мають більш ніж чверть століття досвіду у використанні практиків охорони здоров’я. Медичний науковий підрозділ XYMOGEN представив безліч інновацій для лікарів функціональної медицини.

Основний принцип XYMOGEN: ЛЮДИ – НАСАМПЕРЕД!

XYMOGEN пишається нашою культурою «ЛЮДИ- НАСАМПЕРЕД»! Ми можемо домогтися подальшого успіху і зростання, залишаючись наполегливими прихильниками основних п’яти принципів:

  • Створення динамічної відкритої корпоративного середовища, яка заохочує колективний підхід до вирішення проблем, розробку нових продуктів і лідерства в напрямку;
  • Створення організаційної структури, в якій першим пріоритетом всіх керівників є забезпечення того, щоб кожен член команди знав, що їх думки і думки заохочуються і оцінюються;
  • Надання ресурсів, освіти та навчання членам команди для максимального використання їх максимального потенціалу, щоб вони могли просунутися в нашій компанії і знайти задоволення в кар’єрному зростанні;
  • Заохочуючи фітнес, здоров’я і час на гру, пропонуючи членам команди доступ до наших цілодобовим тренажерним залам, в які входять баскетбольний / волейбольний майданчик, а також фітнес-центр з біговими доріжками та вагами;
  • Залучення найталановитіших, позитивних і мотивованих людей з різних верств суспільства до нашої перемагаючої команді за допомогою різних способів, включаючи побудову взаємин з безліччю професіоналів, які максимізувати своє здоров’я завдяки нашим формулами і нашої вже глибоко відданої усталеної команди.
CLOSE
Add to cart

×