Quatrefolic® – це інноваційна формула 4-го покоління фолієвої кислоти, призначеної для роботи в якості біологічно активної добавки для підтримки всіх ключових життєвих функцій організму, а це і підтримки в нормі рівня гомоцистеїну, який необхідний для оптимальної роботи серцево-судинної системи і синтезу нейромедіаторів, які надають позитивний вплив на роботу головного мозку і в тому числі для правильного клітинного ділення.

Дефіцит в організмі фолієвої кислоти, є одним з найбільш відсутніх вітаміном, так як з їжею багаті фолатом продукти не можуть забезпечити рекомендовану добову дозу, тому Gnosis S.p.A розробила і запатентувала формулу Quatrefolic & reg; найбільш біологічно активну форму солі фолієвої кислоти. Доведено, що дана формула має велику стійкість, всмоктуваність і біодоступність у порівнянні з звичайно використовується формою 5-метілтетрагідрофолат солі кальцію.

Формула Quatrefolic® – це (6S) 5-метілтетрагідрофоліевая кислота сіль глюкозаміну, є стабільною і биодоступной з високим вмістом солі фолієвої кислоти.

4 поколения фолатов

Терміни “фолати” і “фолієва кислота”, також відомі як вітамін B9, часто використовуються як взаємозамінні для позначення групи водорозчинних вітамінів. Насправді існують відмінності в формах:

Перше покоління: Харчовий фолат
Відноситься до різних похідним тетрагідрофолату – “натурпродукт” – присутні в продуктах харчування.

Друге покоління: Фолієва кислота
Отримала свою назву від латинського слова folium – лист, коли вона була отримана з листя шпинату в 1941 році і являє собою синтетично окислені молекули, які не зустрічаються в природі, але можуть використовуватися організмом людини в якості попередника коферменту тетрагидрофолиевой кислоти, для формування природних фолатів, що є біологічним речовиною.

Фолієва кислота всмоктується тонким кишечником і саме його слизова відповідає за біохімічні перетворення з утворенням активних форм, які проходять в кров і беруть участь в різних біохімічних реакціях, таких як переносить метильний залишок (СН3) – це реакції, які потрібні для утворення ДНК і інших обмінних процесів . Також фолієва кислота бере участь у виробництві метіоніну з гомоцистеїну і діленні клітин.

Третє покоління: (6S) 5-метілтетрагідрофолат сіль кальцію
У 1989 році Bioresearch SpA була першою компанією, яка визначила реальне значення 5-метілтетрагідрофолата, зареєструвавши для використання компаніями препаратів на основі складу 5-метілтетрагідрофолата.

Кальцієвої сіль 5-метілтетрагідрофолата комерційно доступна і являє собою третє покоління фолату. До сих пір, 5-метілтетрагідрофолат кальцієва сіль була єдиним похідним фолієвої кислоти, яка знаходиться на ринку, і здатною проникати в клітини організму для необхідності подальших процесів обміну речовин.

Четверте покоління: Quatrefolic®
Метою GNOSIS ‘R & D була розробка інноваційного формули солі фолієвої кислоти, здатної подолати існуючі обмеження наявної форми солі кальцію, пов’язані зі стійкістю і усмоктуваністю.

У лютому 2008 року GNOSIS ‘R & D запатентував нове покоління похідних фолієвої кислоти, бренд під назвою Quatrefolic®, інноваційну формулу (6S) -5-метілтетрагідрофолат Глюкозамін сіль.

Quatrefolic® представляє 4-е покоління фолієвої кислоти, що володіє більш тривалої стійкістю, а також високою усмоктуваністю, поліпшеною біодоступністю і встановленої безпекою.

CLOSE
Add to cart

×