MecobalActive® – метилкобаламін – активна форма вітаміну В12. Компанія Ferrer HealthTech виробляє MecobalActive® в Барселоні (Іспанія) за запатентованою технологією і захищений патентом WO 2006/10059.

Європейський орган з безпеки харчових продуктів (EFSA), вітамін B12 визначає в якості специфічної групи кобальту, що містять кориноїд з біологічною активністю в організмі людини, також відомий як кобаламін. На практиці, термін “вітамін B12”, часто оманливе сприймається тільки як хімічна сполука цианокобаламин. Однак, вітамін В12 не проводиться ні рослинами, ні тваринами, ні людиною. Тільки бактерії здатні його сітезіровать.

Організм людини не здатний відтворювати кобаламін і, тому повністю залежить від різних джерел як з збагачених їм продуктами (виключно тваринного походження) так і медикаментозно. У разі добавок з ціанокобаламіном, організму спочатку потрібно провести дектоксікацію молекул ціаніду, потім приєднати очищені молекули до метильной групі, для того щоб сформувати мітілкобаламін. Потім метилкобаламін транспортується через потік крові до різних тканин, допомагаючи виконувати їм життєво важливі функції, які так необхідні кожній клітині організму. Таким чином, метилкобаламін має велику біологічну цінність для тканин організму, так як переробляє метилкобаламін більш ефективно ніж ціанокобаламін.

З віком, надходження в організм кобаламінов різко зменшується. Також вегетаріанці страждають від дефіциту кобаламіна, через те, що (як уже говорилося вище) кобаламін надходить в організм людини через продукти тваринного походження. І тому, сміливо можна стверджувати, що запатентована форма вітаміну В12 – MecobalActive® є метаболічно активну форму і ідеальним вітаміном B12 для лікування і профілактики його дефіциту.

Так як кобаламін є важливим живильною речовиною, його дефіцит приводить в дію каскад подій загрожують здоров’ю. Як правило, таких як анемія, оніміння кінцівок, втома, зниження імунної системи, збільшення ризику серцево-судинної недостатності і слабоумство.

EFSA визнав важливим підтримання належного рівня кобаламіну для здоров’я, виділивши чотири основні пункти його позитивного дії:

1. Кобаламін сприяє нормальному формуванню червоних кров’яних клітин
Як правило наслідком дефіциту кобаламіну є анемія, де метилкобаламіна в плазмі крові може бути на 60% нижче, ніж у здорових людей, з-за того, що утворення нових еритроцитів відбувається повільно, таким чином загальна їх кількість в крові зменшується. У клінічних дослідженнях хворих на анемію, які брали вітамін В12 MecobalActive®, поліпшення гематологічних і неврологічних параметрів відбувалося досить швидкої, нормальний стан поширювався на один місяць і підтримувати лікування 7 днів кожні 2 місяці.

2. Кобаламін сприяє нормальному функціонуванню імунної системи.
Клінічні дослідження у пацієнтів з дефіцитом кобаламіну які брали вітамін В12 MecobalActive®, показали, що вітамін В12 MecobalActive®, діє як імуномодулятор клітинного імунітету.

3. Кобаламін сприяє нормальному розподілу кліток
Кобаламін просто необхідний для синтезу ДНК під час ділення клітин, тому так важливий для поділу, розмноження клітин, таких як клітин, крові, кісткового мозку та ін. Бере участь у формуванні та дозріванні еритроцитів і для підтримки часто оновлюються клітинних популяцій, наприклад епідерміс, епітелій кишки і др.Деленіе клітин можна розглядати і в контексті центральної нервової системи. Кобаламін відповідає за синтез мієліну і ліпідний склад цереброзоідов і фосфоліпідів, що сожействует регенерації нейронів і нервових стовбурів. Це твердження ґрунтується на декількох клінічних дослідженнях, які показали, що препарати містять кобаламін покращують когнітивні і церебральні функції у літніх, які відчувають дефіцит в кобаламина осіб.

4. Кобаламін сприяє нормальному енергетичному метаболізму
Бере участь в ряді різних біохімічних реакцій – в синтезі нуклеїнових кислот, білка, обміні амінокислот, вуглеводів і ліпідів. Сприяє виробленню і генерації енергії, так необхідної клітинам організму, особливо при метаболізмі жирів і вуглеводів.

Рекомендована доза

EFSA засновує свою роботу на висновках експертної групи по документу “Вітаміни та мінерали” & nbsp; органів охорони здоров’я Великобританії. Їх перший висновок полягає в тому, що через відсутність побічних ефектів, немає достатніх даних, щоб встановити верхній безпечний рівень дози. А по-друге, вони рекомендують як додатковий прийом 2 мг / день кобаламіну як рекомендованої дози.

CLOSE
Add to cart

×