Місія Xymogen

- побудова довірчих і довгострокових відносин зі споживачем, що дає можливість практикуючим лікарям допомагати своїм пацієнтам бути здоровими, використовуючи інноваційні та ексклюзивні харчові добавки.

Якість

- основний принцип філософії Xymogen. Всі етапи виробничого процесу повністю контролюються: від сировини до випуску готового продукту для максимальної гарантії безпеки та ефективності унікальних інноваційних формул.

Профілактичний підхід

Xymogen за профілактичний підхід в медицині. Системний інноваційний підхід дозволяє фахівцям сфери охорони здоров'я та їх пацієнтам взаємодіяти у співпраці та усувати основні причини захворювань.

Компанія

Xymogen - це сімейно-орієнтована науково-медична компанія, штаб квартира якої знаходиться в Орландо, штат Флорида, США. Ми виробляємо високоякісні біологічно активні добавки протягом 25 років.

З нашого блогу

CategoriesБлог

Харчування в період менопаузи

Менопауза – це час змін в житті жінки, що знаменує закінчення фертильності. Менопауза зазвичай настає у віці від 45 до…
CategoriesБлог

Грелін: як контролювати, щоб худнути. Ч2.

У першій частині статті ми розглянули функції гормону греліну і кілька простих рекомендацій для його контролю. Давайте продовжимо знайомитися зі…
CategoriesБлог

Грелін: як контролювати, щоб худнути. Ч1

Грелін – це гормон, який відповідає за почуття голоду. Секретується він клітинами шлунку і тонкого кишечника. Грелін має безліч корисних…
CLOSE
Add to cart