MaxSimil®
Риб'ячий жир нового покоління MaxSimil нормалізує функціонування роботи внутрішніх органів, особливо серцево-судинної системи і головного мозку.

Запатентована технологія MaxSimil® - покращена абсорбція ліпідів (PLATform)

MaxSimil PLATform – це нова система поглинання моногліцеридів, яка підсилює всмоктування ліпідів, жиророзчинних нутрицевтиков і різних харчових інгредієнтів. Моногліцерідние жири є внутрішніми емульгаторами і в легко абсорбіруємой формі (рис. 1), обходять звичайний процес розщеплення жирів в організмі. Дослідження показують, що риб’ячий жир MaxSimil (FO) має в три рази (300%) більший ступінь абсорбції EPA / DHA в порівнянні з іншими провідними риб’ячими жирами представленими на ринку.

Рисунок 1. Хімічна формула моногліцерида в риб’ячому жирі MaxSimil (R1 = жирна кислота)

Унікальна структура: одна жирна кислота, приєднана до основного ланцюга гліцерину, забезпечує два полярних кінця, які залучають воду і неполярний хвіст (R1), який притягує жир, що міститься в кожній м’якою капсулі (Softgel) в формулах Omega MonoPure.

* Передруковано з дозволу Ingenutra, Inc.

Дослідження in vitro та in vivo

Здатність MaxSimil – поліпшена ступінь абсорбції EPA і DHA сприяє позитивному впливу на підвищення пригнічення і апоптоз пошкоджених клітин товстої кишки, молочних залоз, легень і простати, що вперше було продемонстровано в серії досліджень in vitro. Дослідження продемонстрували ефективність після перорального введення. EPA і DHA в MaxSimil показали чудову активність стосовно інгібування росту пошкодженої клітинної лінії і виробництва цитокінів в порівнянні з кукурудзяним маслом, крилеве маслом, вихідними формами етилового ефіру (EE) EPA і етилового ефіру (EE) DHA. Ці дослідження (in vivo) показали, що пероральний прийом MaxSimil EPA і DHA відмінно всмоктуються і при пероральному прийомі біологічно активні. Продемонстрована ефективність EPA і DHA в MaxSimil забезпечується завдяки підвищеній більш ніж в три рази ступеня всмоктування в порівнянні з іншими провідними риб’ячими жирами, представленими на ринку.

Доклінічні дослідження біодоступності

Рисунок 2. Доклінічні дослідження біодоступності у гризунів демонструє поліпшену максимальну концентрацію, насичення і абсорбцію MaxSimil DHA FO в порівнянні з його попередником Parent-DHA FO

У фармакокінетичних дослідженнях in vivo у гризунів було проведено порівняння між MaxSimil DHA FO і його попередником Parent-EE DHA FO на аналіз концентрації DHA в крові протягом певного часу. Використовувані дози були еквівалентні звичайній дозі 3 г / день і 30 г / день, останній показник (30 г) в першу чергу був досліджений на його токсичність. Дослідження показали, що MaxSimil DHA FO має трикратну (3 рази) максимальну концентрацію (6% в порівнянні з 2%, рис. 2), і 3-кратний потенціал насичення при високій дозі (10% в порівнянні 3%) і 3-кратний рівень абсорбції (при еквівалентній дозі 3г / день), ніж його попередник Parent-DHA FO. Токсичності не спостерігалося ні на одному з рівнів введення дози. Це дослідження показало чудову біодоступність і кращу взаємодію клітин з DHA.

* Дані були отримані з Ingenutra, Inc.

Клінічні дослідження біодоступності

Рисунок 3. Результати клінічних досліджень продемонстрували прекрасну абсорбцію і вплив на організм EPA і DHA, що показано на прикладах Cmax, Tmax і AUC

Фаза 1, подвійне сліпе, рандомізоване, перехресне, фармакокінетичне дослідження було проведено у 20 здорових дорослих у віці від 19 до 71 року, яким вводили 6 г (що містять 1800 мг EPA і 1200 мг DHA) в день EE FO або MaxSimil FO. Вивчалися параметри концентрації EPA, DHA в плазмі крові (у відсотках від загальної кількості жирних кислот), Cmax і AUC. Результати показали, що в порівнянні з EE EPA + DHA максимальна концентрація форм MaxSimil EPA і DHA була в 3 рази вище, досягала максимальної концентрації швидше і підтримувала свої рівні в плазмі довше (рисунок 3). Дані в дослідженні на тваринах підтвердили: поглинання MaxSimil FO було в 3 рази швидше, ніж просто форма EE. Аналогічно, також і для AUC всмоктування протягом 24 годин було в 3 рази швидше (P <0,0001) для MaxSimil EPA і DHA (MaxSimil FO).

Ці дослідження не тільки підтвердили результати біодоступності, а також продемонструвало, що навіть через 24 години MaxSimil FO підтримувала в 2-3 рази вищий рівень EPA і DHA в крові, ніж просто EE FO. Це означає, що, дотримуючись добову дозу, можна очікувати, що рівні циркулюючого EPA і DHA будуть збільшуватися з плином часу і залишатися високими при постійному збільшенні впливу клітин на EPA, DHA і їх метаболіти. Варто відзначити, що у всіх 20 дорослих, які беруть участь в дослідженні, покращилася абсорбція омега-3 при використанні MaxSimil Enhanced FO.

* Дані були отримані з Ingenutra, Inc.

Розширені дослідження

Дослідження in vitro продемонстрували позитивний ефект MaxSimil FO на імунну відповідь дихальних шляхів (наприклад, IgE, лейкоцити), експресію COX-2, NF-kB, цитокінів (наприклад, IL-6, IL-8), MUC5AC і муцину і Ca (2 +) гіперчутливість в легеневої тканини. В інших дослідженнях, проведених на гризунах, які провели вісім тижнів на дієті з високим вмістом жирів і вуглеводів, одній групі давали 3 г MaxSimil DHA в день, другий не додавали нічого. У порівнянні з групою, яка не отримувала крім дієти нічого, група, яка отримувала MaxSimil DHA показала явні позитивні результати щодо здоров’я серцево-судинної системи: поліпшення артеріального тиску, серцевого ритму, рівня ліпідів в сироватці крові, продукції цитокінів, товщини стінки аорти. Співвідношення DHA і AA в тканинах аорти корелювало виробництво резольвінов D2 і D3.

 

Слід зазначити, що формули Omega MonoPure виробляються тільки з використанням фірмового запатентованого комплексу MaxSimil, що містить моногліцерид FO, унікальний носій за допомогою якого доставляється EPA і DHA. Кожна м’яка капсула (softgel), на основі риб’ячого желатину, має ентеросолюбільную покриття, сертифіковане за системою GRAS, а кожна партія риб’ячого жиру проходить сертифікацію проведену відповідно до Міжнародних стандартів для риб’ячих жирів (IFOS), які передбачають високий рівень чистоти, свіжості і стабільності . Риб’ячий жир не містить ГМО, видобувається з сертифікованих стійких джерел Скандинавії і не містить антибіотиків. Є екологічно безпечним, оскільки велика ступінь всмоктування EPA і DHA означає, що для отримання необхідної користі від прийому риб’ячого жиру, потрібна менша його кількість. Ці якості роблять Omega MonoPure відмінними препаратами омега-3 жирних кислот.

CLOSE
Add to cart

×