Що таке лептинорезистентність?

Лептин — це гормон, який виділяє жирова тканина (тілесний жир).  Рівень у крові безпосередньо залежить від кількості жиру в організмі. Іншими словами, чим менше жиру в організмі, тим менше у вас лептину, і навпаки.

Основна функція полягає в тому, щоб допомогти регулювати довгостроковий баланс між споживанням їжі вашим організмом і використанням (витратами) енергії. Лептин допомагає пригнічувати (запобігати) голоду та регулювати енергетичний баланс, щоб ваше тіло не викликало реакцію голоду, коли йому не потрібна енергія (калорії).

Коли ви стійкі до лептину, мозок буквально думає, що тіло голодує, тому він посилає сигнал їсти більше та зменшити витрати енергії, щоб зберегти вагу тіла. Тіло знаходиться в нескінченному циклі високого сигналу до прийому їжі, який створює більше жирових клітин, що викликає більший опір, тоді як жирові клітини виробляють більше лептину.

Слід зазначити, що рівень лептину можна виміряти в крові, але знову ж таки, якщо у вас надлишок жиру, то у вас майже завжди високий рівень лептину.

Як усунути лептинорезистентність:

Змініть свій раціон. Дослідження показують, що дієти з високим вмістом вуглеводів і цукру викликають більше запалення, яке перериває сигнальний механізм для лептину та сприяє підвищенню стійкості до нього.

Слідкуйте за рівнем цукру у крові, оскільки високий рівень інсуліну також підвищує лептин.

Працюйте над балансом щитовидної залози. Низький рівень Т3 підвищить лептин. Ваші стандартні препарати для щитовидної залози, такі як левотироксин і синтроїд, є препаратами лише Т4, і більшість людей із проблемами щитовидної залози мають проблеми з перетворенням Т4 на Т3, тому в кінцевому підсумку рівень Т3 низький.

Лікуйте запалення у вашому тілі, оскільки воно змінює сигнал між лептином і мозком і підвищує опір.

Сон: дослідження показують, що депривація сну знижує лептин, що посилить відчуття голоду та сповільнить метаболізм.

Зменшити хронічний стрес

Приймайте добавки, які допомагають балансу лептину.

Leptin Manager™ єдиний в Україні препарат з доведеною клінічною ефективністю.

Leptin Manager™ – передовимй, науково-обґрунтований підхід позитивного впливу на рівень лептину в організмі, з метою зниження його концентрації.

Подвійне сліпе рандомізоване плацебо-контрольоване дослідження у пацієнтів, що приймали ORALVISC® протягом 12 тижнів, показало достовірне зниження ваги без зміни харчових звичок, зниження рівня лептину в крові, синовіальної рідини і деяких цитокінів та хемокінів, відповідальних за ожиріння. Значно поліпшувався ліпідний профіль.

Майте на увазі, що резистентність до лептину не виникає миттєво, тому знадобиться відданість змінам протягом кількох місяців, перш ніж досягнуться значні довгострокові результати, але вони обов’язково досягнуться.

CLOSE
Add to cart

×