Як обрати якісні сапліменти

Іноді ми ототожнюємо «природне» з «кращим».  Однак напис «натуральний» на етикетці не завжди означає, що продукт кращий або безпечніший.

Важливі міркування при виборі високоякісної добавки включають, але не обмежуються, наступне:

 • Якість
 • Чистота
 • Ефективність

Управління з контролю за продуктами й ліками не регулює харчові добавки так, як воно регулює ліки, що відпускаються за рецептом. Це означає, що капсула, яку ви збираєтеся прийняти, може не містити того, що вказано на етикетці. Або може містити такі шкідливі забруднюючі речовини, як токсини та важкі метали.

Вибираючи добавку, слід враховувати кілька факторів:

 1. Перевірте, чи має виробник сертифікати сторонніх організацій, таких як EFSA, MHRA, FSA, GMP або BRCGS.
 2. Знайдіть виробника в Інтернеті та дослідіть їхню репутацію, використовуючи надійні джерела.
 3. Перевірте, як виробник тестує свою продукцію. Існують приватні організації, які тестують добавки на якість і чистоту. Тестування третьою стороною не вимагається законом. Однак, деякі виробники вирішують пройти його. Процес тестування потребує багато ресурсів. Виробникам іноді доводиться підвищувати ціни на продукцію, щоб покрити витрати на сертифікацію.

Тестування сторонніх розробників оцінюють чи дійсно присутні перелічені інгредієнти, чи відображає кількість те, що зазначено на етикетці, чи є забруднення, чи містить продукт інгредієнти, не зазначені на етикетці.

 1. Перш ніж приймати добавки, переконайтеся, що у вас немає алергії на інгредієнти. Перед використанням уважно прочитайте етикетку, особливо додаткові інгридієнти.
 2. Обов’язково перевірте дозування добавки. Прийом занадто великої кількості добавки може бути шкідливим, а прийом занадто малої кількості може не принести жодної користі.
 3. Ціна не завжди свідчить про якість добавки. Деякі дешевші добавки можуть містити ті ж інгредієнти, що й дорогі. Однак дорожчі добавки можуть використовувати інгредієнти вищої якості або пройти додаткові тести.
 4. Перевірте, яка форма вітаміну в складі, оскільки різні форми вітаміну можуть по-різному впливати на засвоєння та використання поживної речовини організмом.
 5. Де ви купуєте добавки має значення, тому що якість і безпека добавок може сильно відрізнятися залежно від того, де ви їх купуєте. Ви можете купувати в сторонніх продавців, які можуть не мати авторитету або не знати про продукти, які вони продають. Це може призвести до придбання продуктів, які можуть бути підробленими, простроченими або навіть небезпечними. Крім того, інгредієнти та дозування, зазначені на сторінці продукту, можуть бути неточними чи не надійними.

XYMOGEN старанно шукає найкращу сировину, суворо контролює стандарти якості, чистоти та ефективності.

XYMOGEN проводить контроль якості для перевірки складу на етикетці та вмісту домішок, алергенів і забруднення для забезпечення безпеки продукту. Тому все, що зазначено на етикетці, міститься в капсулі, таблетці, порошку або рідині. Те, що ви бачите, саме те й отримуєте.

Суміші XYMOGEN не містять пшениці, глютену, кукурудзяного білка, дріжджів, сої, тваринних або молочних продуктів. Жодна з формул не містить штучних барвників, штучних підсолоджувачів або консервантів.

Більшість формул XYMOGEN є ексклюзивними та запатентованими.

Ніхто не розуміє ваше здоров’я краще, ніж ваш лікар, тому продукти XYMOGEN доступні виключно через авторизованих практиків.

CLOSE
Add to cart

×