14 червня 2017 успішно пройшов Симпозіум компанії Дансон Фарма

«ФУНКЦІОНАЛЬНА МЕДИЦИНА І ФУНКЦІОНАЛЬНИЙ ХАРЧУВАННЯ У ПРАКТИЦІ ЛІКАРЯ. ІНТЕРГАТИВНЕ РІШЕННЯ СИНДРОМУ ХРОНІЧНОЇ ВТОМИ»

Великий інтерес викликали виступи провідних фахівців:

Олена Губська проф. д.м.н.

«Функціональна медицина. Нові перспективи XXI століття », новий напрямок, що об’єднав всі аспекти профілактичної медицини, здатне вплинути на тривалість і якість життя.

Функціональна медицина новий напрямок медицини XXI століття, спрямована на збереження здоров’я, і ​​повноцінного життя на протязі довгих років. Функціональна медицина грунтується на системі доказових досліджень, і показала свою високу ефективність і безпеку. США стали лідером таких досліджень, де вже тисячі лікарів пройшли підготовку на базі Інституту Функціональної медицини.

Функціональна медицина – це індивідуальний підхід до пацієнта, заснований на науці, який дозволяє пацієнтам і практикуючим працювати разом, щоб впоратися з основними причинами захворювання і сприяти оптимального здоров’я. Він спирається на детальне розуміння генетичних, біохімічних і психологічних чинників кожного пацієнта і використовуючи які виробляється індивідуальний план лікування, істотно поліпшує здоров’я пацієнта, і запобігає нові захворювання.

Наталії Суслової к.м.н.врача -діетолога

«Токсини втоми. Сучасна антідотная терапія »практичний підхід до діагностики змін в організмі пов’язані з синдромом хронічної втоми, порушеннями детоксикації та шляхами корекції з використанням унікальних продуктів компанії Xymogen

Інтоксикація організму є передвісником більш важких захворювань. Харчові звички, залежності, вплив техногенних факторів, генетичні порушення призводять до інтоксикації організму. Характерні симптоми інтоксикації мігрень, генералізована артралгія, фибромиалгии, синдром хронічної втоми, харчова алергія / непереносимість, атопічний дерматит, адкогольная і хімічна залежність, екзема, порушення мозкових функцій, порушення менструального циклу, порушення перебігу вагітності та багато інших. Сприяють накопиченню токсинів в організмі генетичні порушення на різних рівнях біохімічних механізмів детоксикації. Функціональна медицина дозволяє правильно виявляти такі порушення і проводити їх корекцію, ще до появи хвороби або є наслiдком вже розвитку хвороби значно полегшувати її перебіг.

Сергій Юр’єв, Медичний директор Дансон Фарма

Xymogen в своїх продуктах об’єднав всі кращі досягнення в області функціональної медицини.

Широкі можливості використання сучасних препаратів Xymogen при корекції метаболічних порушень у різних категорій пацієнтів, проведення детоксикації з використання спеціальних програм, корекція ваги, і нормалізації енергетичного балансу.

Терапевтичні дозування, формули створені на остові доказової медицини гарантія успішного результату.

XYMOGEN - ТВОРЧИЙ ПІДХІД ОБ'ЄДНАННЯ КРАЩИХ СВІТОВИХ НУТРИЦЕВТИЧНИХ БРЕНДІВ

Продукти Xymogen контролюються на вміст глютену, важких металів, алергенів, пшениці, клейковини, кукурудзи, дріжджів, сої, тварин або молочних продуктів, риби, морепродуктів, арахісу, лісових горіхів, яєць, інгредієнти, отримані з генетично модифікованих організмів (ГМО), штучних барвників, штучних підсолоджувачів, або штучних консервантів.

Всі препарати Xymogen виробляються за стандартами GMP і FDA.

На симпозіумі були присутні провідні фахівці в області дієтології, імунології, і інших спеціальностей.

Симпозіум проходив за підтримки Української Школи Молекулярної алергології. https://www.facebook.com/groups/usmai/

Захід завершився святковим фуршетом, присвяченим Дню Медичного працівника. Спеціальне меню складене на основі правильного функціонального харчування.

Фотозвіт

CLOSE
Add to cart

×