Что такое коллаген?

Що таке колаген?

Колаген – білок, що міститься в нашому організмі, який допомагає зв’язувати клітини і тканини разом. Він міститься в наших кістках, зубах, м’язах, сухожиллях і шкірі. Наші тіла з віком виробляють менше колагену, тому існує величезний ринок колагенових добавок.

Процес старіння шкіри

Процес старіння відбувається по двом основним механізмам: внутрішньому і зовнішньому. Власне старіння неминуче призводить до атрофії, зменшення фібробластів і витончення кровоносних судин. Колагенові волокна особливо страждають у цьому процесі. Зовнішнє старіння відбувається в основному від пошкоджень, викликаних ультрафіолетовим випромінюванням. Інші фактори, пов’язані з цим типом старіння, включають куріння, забруднення навколишнього середовища і недостатнє харчування. Ці види впливів призводять до підвищеної деградації колагену і еластину.

Колаген і волокна, що з нього утворюються, відповідають за біомеханічні властивості шкіри, дозволяючи їй виступати в якості органу захисту від зовнішніх травм. Вони присутні в якості важливих компонентів структурної цілісності сполучної тканини і присутні у великих кількостях в шкірі, кістках та суглобах. Описано зменшення кількості колагену в шкірі приблизно на 1% в рік після 21 року, що призводить до зменшення товщини і втрати еластичності, що безпосередньо пов’язано з глибиною зморшок.

Вивчаючи процес старіння шкіри, можна помітити, що деградація колагенових волокон відіграє помітну роль у цьому контексті. Виходячи з цього, використання механізмів, які впливають на біосинтез цього білка, є потенційним інструментом для поліпшення та запобігання старіння шкіри.

Чи може прийом колагену поліпшити мою шкіру, волосся і нігті?

Теоретично, має сенс приймати добавки колагену, щоб заповнити те, що природно втрачається з віком. Але для досягнення поставленої мети спожитий колаген повинен мати можливість розкладатися на складові частини, потрапляти в кровотік і яким-небудь чином потрапляти в шкіру. Механізм отримання колагену шкірою, дійсно не був вивчений, оскільки в ньому багато етапів, малоймовірно, що ви дійсно будуєте колаген в шкірі, ковтаючи його.

 Як можна вплинути на утворення власного колагену?

Ортосилікатна кислота – це натуральна речовина, що міститься в морепродуктах, морській воді, овочах, цільнозернових продуктах і деяких напоях, включаючи пиво. Іноді має назву «розчинний кремнезем», орто-кремнієва кислота являє собою дієтичну форму кремнію, мінералу, який бере участь в утворенні колагену і кістки.

Користь для здоров’я:

  • Шкіра

 Для шкіри кремній важливий для оптимального синтезу колагену і активації гідроксилюючих ферментів, поліпшення міцності і еластичності шкіри.  Також орто-кремнієва кислота захищає шкіру від негативних наслідків старіння.

  • Здоров’я кісток

 У дослідженнях на клітинах людини вчені виявили, що орто-кремнієва кислота може сприяти формуванню кісткової тканини, стимулюючи вироблення колагену і сприяючи розвитку кісткоутворюючих клітин.

  • Здоров’я суглобів

 Орто-кремнієва кислота призначена для поліпшення здоров’я суглобів і захисту від таких станів, як остеоартрит, шляхом стимулювання вироблення колагену в хрящі.

  • Волосся

 Згідно невеликому дослідженню, опублікованому в Archives of Dermatological Research в 2007 році, ортосилікатна кислота може допомогти поліпшити стан волосся.  Було висловлено припущення, що більш високий вміст кремнію в волоссі призводить до більш низької швидкості випадання волосся і більшої яскравості.

 RegeneMax® Plus містить клінічно перевірену ch-OSA® (ортосилікатна кислота, стабілізована холіном), доповнена біотином.  Холін-стабілізована орто-кремнієва кислота являє собою суміш орто- кремнієвої кислоти і хлориду холіну, це більш біодоступна форма кремнію і більш ефективно засвоюється організмом.  Ch-OSA, природним чином допомагає живити організм білками краси, підтримуючи і активуючи ферменти, які використовуються клітинами, генеруючими колаген, для отримання колагену.

CLOSE
Add to cart

×