Як зменшити біль в суглобах?

Болі в суглобах (артралгія) в тій чи іншій мірі турбують до 80% населення старше 35 років на всій планеті. Болі бувають короткочасними або тривалими, слабкими або сильними, локальними або поширеними, але всі вони знижують якість життя, людина втрачає здатність займатися улюбленими справами, активною роботою.

Найбільш частою причиною болів в суглобах є остеоартроз (остеоартрит, артроз, артрит).

В основі його лежить розвиток запалення і деструкція хряща, яка виникає через дефіцит хондроїтину, глікозаміногліканів, в т.ч. гіалуронової кислоти, дефіциту мінеральних речовин – кальцію, фосфору, кремнію, вітамінів D і К.

Лікування суглобів завжди є проблемною темою, як для пацієнта, так і для лікаря. Стандартна терапія рідко дає очікуваний результат, має багато побічних ефектів, не може застосовуватися тривало, а після її скасування, через дуже нетривалий час, симптоми поновлюються з новою силою.

Які ж є альтернативи?

Компанія XYMOGEN пропонує терапію, яка всебічно діє на проблему, має виражену ефективність, високий профіль безпеки, відсутність побічних ефектів і велику доказову базу.

SynovX DJD призначений для підтримки комфорту і рухливості суглобів. Ця революційна формула містить важливі будівельні елементи, включаючи гіалуронову кислоту, колаген і хондроїтин, які працюють комплексно, доповнюють один одного для харчування сполучних тканин суглоба і підтримки його еластичності. Метілсульфанілметан, що входить в SynovX DJD, володіє широким протизапальну дію, при цьому ефективність його найбільш висока в лікуванні запальних захворювань суглобів.

Спосіб застосування: Приймати по 2 капсули 1 раз на день або за призначенням лікаря.

OSAplex MK-7 – це комплексна, зручна і економічна харчова добавка, яка підтримує здоров’я кісток, хрящів і зв’язок. Кожен пакет містить: дві капсули, що містять комбінацію микрокристаллического гідроксіапатітним концентрату (MCHC) з Ossopan 1100, вітаміну D3 і вітаміну K2 разом з однією капсулою стабілізованою холін ортосілікатной кислоти (ch-OSA® ‡).

OSAplex MK-7 містить холін-стабілізовану ортосіліковую кислоту і клінічно протестовану добре вбирає форму кремнію. Силікон-залежні ферменти пов’язують разом окремі ланцюги амінокислот для синтезу колагенових волокон. Поверхні цих колагенових волокон діють як сайти зв’язування для MCHC. Чим більше площа поверхні, доступної для MCHC, щоб зв’язуватися з нею, тим більш гнучкою є кістка.

MCHC, патентований, стандартизований, безпечний, містить кристалічну матрицю кальцію і фосфору в ідеальному фізіологічному співвідношенні 2: 1, а також біоактивні чинники зростання і колаген типу I.

Поєднання ch-OSA і MCHC з вітамінів D3 і К2 призводить до унікального результату, який враховує кількість і якість кісток, а також підтримує загальну міцність і здоров’я кісток.

Спосіб застосування: Приймати вміст пакету 1-2 рази на день або за призначенням лікаря.

OptiMag® 125 – магній, четвертий за поширеністю мінерал в організмі людини, грає величезну роль в більш ніж 300 метаболічних процесах. Він бере участь в зростанні, розвитку і підтримці кісток і зубів, підтримці функцій м’язів, включаючи серцевий м’яз. OptiMag® 125 містить Albion®’s TRAACS® магнію, який має спазмолітичну і знеболювальну дію.

Спосіб застосування: Приймати по 1 капсулі 2 рази на день або за призначенням лікаря.

CurcuPlex-95 містить BCM-95® – 100% очищений екстракт куркуми, стандартизований до куркумін, деметоксіуккуміну, бісдеметоксікураміну і ефірних масел кореня (різоми) куркуми. Цей натуральний склад оптимізує біодоступність і відображає справжню функцію куркуми для досягнення оптимальних переваг для здоров’я. BCM-95® має виражений протизапальний ефект, доведена його ефективність і безпеку при запальних хворобах суглобів. Виражено зменшується набряк, біль в суглобах, час ранкової скутості суглобів.

Спосіб застосування: Приймати по 2 таблетки 1 раз на день або за призначенням лікаря.

Рекомендована схема при болях в суглобах, спричинених остеоартритом:

SynovX DJD – 2 капс. 1 раз в день.
OSAplex MK-7™ – 1 пакет 1-2 раза в день.
OptiMag® 125 – 1 капс. 2 раза в день.
CurcuPlex-95™ – 2 піг. 1 раз в день

CLOSE
Add to cart

×