Хронический стресс,как с ним бороться

Хронічний стресс і як його подолати, особливо в такий важкий період для нас Всіх!

Коли людина лицем до лиця зустрічається з можливою загрозою, наприклад, з великою собакою,гіпоталамус запускає сигналізацію в тілі. За допомогою комбінації нервових і гормональних сигналів ця система спонукає наднирники, виділяти викид гормонів, зокрема адреналіну і кортизолу.

Система реакції організму на стрес зазвичай працює таким чином, що коли загроза зникає,рівень адреналіну і кортизолу падає, частота серцевих скорочень і артеріальний тиск нормалізуються та інші системи відновлюють свою звичайну діяльність. Але коли стресові фактори завжди присутні, і ви постійно відчуваєте себе під атакою, ця реакція «бійся або біжи» залишається вімкненою.

Тривала активація системи реакції на стрес і подальший надмірний вплив кортизолу та інших гормонів стресу можуть порушити практично всі процеси вашого організму. Це підвищує ризик виникнення багатьох проблем зі здоров’ям.

Стратегії управління стресом включають в себе:

• Дотримання здорової дієти, регулярні фізичні вправи і багато сну

• Практика технік релаксації, таких як йога, глибоке дихання, масаж або навчання медитації.

• Час для хобі

Нижче ми розглянемо деякі рослинні добавки , які допоможуть Вам боротися зі стресом природним шляхом.

v  Рослина ашваганда ( Withania Somnifera) – це стародавня лікарська трава, яка класифікується як адаптоген. Він використовувався ще 3000 років тому для зняття стресу, підвищення рівня енергії і поліпшення концентрації.

Дослідження показали, що ашваганда допомагає знизити рівень кортизолу, який є основним гормоном стресу в нашому організмі.

На жаль, в деяких випадках рівень кортизолу може стати хронічно підвищеним, що може призвести до підвищення рівня цукру в крові та збільшенню накопичення жиру в животі.

Було доведено, що Ашвагандха також збільшує м’язову масу, зменшує жирові відкладення і підвищує силу у чоловіків.

v  Rhaponticum carthamoides (корінь марала) – це трава, яка використовується в традиційній медицині для підвищення фізичної працездатності.

Вважається, що корінь марала володіє адаптогенними властивостями, подібними кореню женьшеню , поповнюючи запаси енергії, збільшуючи лібідо, загострюючи концентрацію, сприяючи зростанню м’язової маси, зменшуючи жирові відкладення, покращуючи настрій і стимулюючи імунну систему. За визначенням, адаптогени являють собою нетоксичні рослини, які можуть боротися з шкідливим впливом стресу, будь то хімічний, біологічний або фізіологічний.

v  Екстракт кори магнолії має захисну дію проти багатьох неврологічних станів, такі як хвороба Альцгеймера, стрес, занепокоєння, розлади настрою та інше.

 Дослідження показали, що прийом 250 мг магнолії і екстракту кори феллодендрона 3 рази в день призводить до значного зниження короткочасної і тимчасової тривоги.  Друге дослідження того ж самого екстракту кори магнолії і феллодендрона спостерігалося, що споживання 500 мг екстракту в день призводило до значного зниження рівня кортизолу та поліпшення настрою.

v  Suntheanine

 З давніх часів було сказано, що зелений чай  розслаблює.  Ефект релаксації пов’язаний з присутністю амінокислоти L-теанін.  Клінічні дослідження показують, що 50 мг – 200 мг Suntheanine стимулює активність в мозку, відому як альфа-хвилі, які пов’язані з розслабленням.

 

Cortisolv® допомагає вашому організму протистояти впливу щоденного стресу і відновлюватися після нього.  Компоненти цієї багатофункціональної формули, як доведено, підтримують здоровий рівень кортизолу, допомагають зняти втому, сприяють ясності розуму і підтримують здоровий відпочинок і сон.

CLOSE
Add to cart

×