Коли та яку форму магнія обрати

Магній є другим найбільш поширеним внутрішньоклітинним двовалентним катіоном і є кофактор більш ніж 300 метаболічних реакцій в організмі. Ці процеси включають синтез білка, виробництво та зберігання клітинної енергії, зростання та розмноження клітин, синтез ДНК та РНК та стабілізацію мітохондріальних мембран. Відповідальний за управління кістковим метаболізмом, нервову передачу, серцеву збудливість, нервово-м’язову провідність, м’язове скорочення та кров’яний тиск. Магній також відіграє важливу роль у метаболізмі глюкози та інсуліну.

Дефіцити можуть призвести до різних захворювань, таких як хвороби серця, діабет 2 типу, розлади настрою та мігрені. Хоча цей мінерал присутній у багатьох продуктах, але дві третини людей у ​​світі не задовольняють свої потреби у магнії за допомогою харчування.

Існує безліч варіантів добавок магнію, але як правильно вибрати найбільш безпечний та ефективний для ваших потреб?

Сульфат магнію

Спортсмени та любителі спортзалів додають цю форму у ванну, щоб полегшити біль у м’язах та м’язові спазми. Також використовується для лікування проблем з нирками у дітей та запобігання передчасним пологам та судомам у випадках тяжких ускладнень вагітності.

Цитрат магнію являє собою магній, пов’язаний з лимонною кислотою, є однією з форм, що найбільш добре засвоюються. Допомагає запобігти кристалізації кальцію в нирках. У великих дозах має виражений послаблюючий ефект. Поширене використання – підготовка до очищення випорожнень перед операцією або колоноскопією.

Таурат магнію рекомендований для профілактики та лікування серцево-судинних захворювань. Легко засвоюється і не має проносних властивостей.

Малат магнію поєднує магній з яблучною кислотою та є найбільш біодоступною формою мінералу. Часто рекомендується людям з фіброміалгією для лікування втоми та скутості, характерних для цього хронічного захворювання. Цей мінерал також необхідний вироблення енергії, тому призначається при почутті втоми.

Гліцинат магнію. Сам по собі гліцин допомагає заснути та використовується для лікування запалень та пов’язаних з ними захворювань, таких як діабет. Гліцин магнію може знімати стрес або стабілізувати стан, зменшуючи наслідки депресії, занепокоєння, порушень сну та стресу.

Хлорид магнію застосовується для підтримки фаз детоксикації, а також покращує метаболізм. Часто включений до складу комплексів здоров’я кісткової системи.

L-треонат магнію єдина форма, що проникає через гематоенцефалічний бар’єр. Легко засвоюється і здатний проникати у мозок, де може звернути назад старіння нашого мозку. Вже було показано, що він допомагає з порушеннями сну, тривогою та когнітивною дисфункцією.

OptiMag® 125 містить магнію лізинат гліцинат і хелат di-магнію малат, обидва з яких розроблені для покращення абсорбції.

Magnesium Citrate для запобігання дефіциту магнію в організмі.

OptiMag® Neuro містить форми магнію, що в OptiMag 125 plus і магній L-треонат, запатентована формула магнію для покращення роботи головного мозку.

CLOSE
Add to cart

×