Метилювання

Метилювання – це процес активації молекули шляхом додавання метильної групи, необхідний для забезпечення належного функціонування метаболічних шляхів та ефективної активності ферментів. Метилювання має важливе значення в численних біохімічних реакціях в організмі, які контролюють життєво важливі процеси, такі як регуляція експресії генів. По суті, метилювання – це перемикач (ввімкнення / вимкнення тіла )- де незліченні молекули та процеси можуть бути активовані або деактивовані, щоб виконати певну функцію або дозволити реакції.

Що таке донор метилу або донор групи метилів?

Донор метилу або донор метильної групи – це молекула, яка виділяє метильну групу під час реакції метилювання.

Донори метилу необхідні, оскільки метильні групи постійно потрібні в організмі для найрізноманітніших процесів. Певні речовини діють як універсальні донори метилу в організмі і, таким чином, відіграють центральну роль у незліченних біологічних функціях; вони забезпечують постійне функцілнування всіх фізичних процесів достатньою кількістю метильних груп. В принципі, ці речовини можна тісно порівняти з аденозинтрифосфатом (АТФ): універсальним джерелом енергії організму.

Найважливішим донором метилу у людини є S-аденозилметионін (SAM).

SAM утворюється в організмі і отримує необхідну метильну групу з метилкобаламіну – підкреслюючи важливість метилкобаламіну як центрального постачальника метильних груп.

У разі дефіциту вітаміну В12 SАМ не може утворитися. Тому вітамін В12 має надзвичайно важливе значення для життєво важливого процесу метилювання.

 

Methyl Protect® оптимальна формула підтримки метилування.

Methyl Protect® містить п’ять основних речовин, які беруть участь у метаболізмі гомоцистеїну: фолат; триметилгліцин; і вітаміни B12, B6 і B2.

 

SAMe & TMG донор метильної групи

SAMe & TMG – містить S-аденозил-L-метіонін і TMG (триметилгліцин).

CLOSE
Add to cart

×