Міжнародний стоматологічний форум

11-13 квітня 2018 року в МВЦ пройшов Міжнародний стоматологічний форум, де були презентовані найкращі та найсучасніші методи профілактики, діагностики та лікування в сфері стоматології.

В рамках форуму Клініка сімейної та функціональної медицини FxMed презентувала свої потужні можливості, що дозволять українським спеціалістам реалізовувати себе на європейському рівні.

Зокрема, вперше в Україні, клініка FxMed проводить патч-тести на стоматологічні матеріали. В дослідження входить визначення реакції на 30 найрозповсюдженіших гаптенів (включаючи нікель та кобальт), що застосовуються в стомалотологічній практиці і можуть бути причиною контактних дерматитів, відторгнення протезів.

Даний набор гаптенів рекомендований Європейською науково-дослідною групою по проблемам навколишнього середовища та контактного дерматиту.

Також слід зазначити, що це дослідження в сфері стоматології є «золотим стандартом» діагностики контактного дерматиту згідно європейських рекомендацій.

Великою проблемою в стоматологічній практиці є негативні реакції на анестетики. Для вирішення цієї проблеми клініка FxMed пропонує професійне проведення прік-тестів на найрозповсюдженіші анестетики, зокрема лідокаїн, ультракаїн, Убістезин, Артифрин форте, Септанест та багато інших (більш детальний список та інформацією можна отримати в клініці або за телефоном (097) 090 13 03).

Значна частка звернень до стоматолога відбувається з приводу стоматитів, пародонтитів, глоситів, гострого карієсу та неприємного запаху з рота. Клініка FxMed в даному випадку рекомендує застосування препарату ProbioMax DDS, що допоможе швидко та безпечно допомогти при вищевказаних патологіях. Препарат має GMP-сертифікацію та пройшов незалежні кліндослідження.

CLOSE
Add to cart

×