преимущества витамина B для здоровья

Переваги вітамінів групи В для вашого здоров’я і благополуччя

Відкрийте для себе переваги вітамінів групи В для вашого здоров'я і благополуччя.  Від виробництва червоних кров'яних тілець до здоров'я шкіри та імунної функції.

Кожен вітамін відіграє індивідуальну, унікальну роль в організмі. Але як групавітаміни В найбільш відомі тим, що допомагають організму розкрити енергію, яка йому необхідна для нормального функціонування, з таких поживних речовин, як вуглеводи, жири і білок. Вітаміни групи В містяться в різноманітних продуктах, але вагітність, вік, генетичні фактори, дієти, лікарські препарати можуть викликати дефіцит даних вітамінів у Вашому організмі.

Вітаміни B, включаючи вітаміни В1, В2, В5 і В6, відіграють роль у виробленні клітинної енергії.

 

Вітамін B3 бере участь у відновленні ДНК і підтримує здоров’я шкіри.

Вітаміни B : B1, В2 і В6 допомагають підтримувати здорове функціонування нервової системи.

Вітамін B12 відіграє важливу роль у нервовій функції, утворенні еритроцитів і виробництві ДНК. Більшість людей отримують достатню кількість вітаміну B12 з їжею, але якщо ви знаходитеся на вегетаріанській дієті, у вас є ризик дефіциту вітаміну B12. Крім того, у літніх людей і людей з порушеннями ШКТ теж може виникати дефіцит вітаміну B12.

Вітамін B6 (піридоксин) життєво важливий для нормального розвитку мозку і для нормальної роботи імунної і нервової систем. Більшість людей, які їдять птицю, рибу, картоплю, нут і банани, мають достатньо вітаміну B6. Але деякі захворювання, такі як захворювання нирок і синдром мальабсорбції, можуть призвести до дефіциту вітаміну B6. Дефіцит B6 може призвести до зменшення кількості еритроцитів, які доставляють кисень до тканин по всьому організму.

Відомо, що деякі люди з дефіцитом вітаміну В відчувають депресію, неспокій і перепади настрою. Фолат (вітамін В9) знаходиться на першому місті по управлінню настроєм. Результати показують, що у багатьох людей з депресією рівень фолієвої кислоти в крові нижче. Фолат міститься в зелених листових овочах, бобах, горосі, арахісі та інших бобових, а також у цитрусових.

Крім того, фолієва кислота необхідна під час ранньої вагітності, щоб запобігти серйозних вроджених дефектів головного і спинного мозку, такі як ущелина хребта. Прийом пренатального вітаміну з фолієвою кислотою за три місяці до зачаття і вживання збагачених фолієвою кислотою продуктів може допомогти жінкам отримати достатню кількість цього необхідного вітаміну.

Вважається, що вітаміни групи В підвищують рівень тестостерону у чоловіків, який природним чином знижується з віком.

Так само, в багатьох дослідженнях доведено важливість вітамінів групи В (фолієвої кислоти, В-12, В-6) для нормальної роботи головного мозку. Дефіцит цих вітамінів може призвести до гіпергомоцистеїнемії, недавно ідентифікованого фактору ризику оклюзійних захворювань судин, інсульту і тромбозу, кожний з яких може призвести до ішемії головного мозку.

 Methyl Protect® – це комплексна формула, розроблена спеціально для підтримки оптимального метилування і здорового рівня гомоцистеїну в нормальному діапазоні.  Methyl Protect® містить п’ять основних поживних речовин, які беруть участь у метаболізмі гомоцистеїну: фолат у вигляді фолінату кальцію і Quatrefolic® для підвищення біоактивності;  триметилгліцин;  і вітаміни B12, B6 і B2.  Ці п’ять поживних речовин, забезпечені активованими формами для підтримки посиленого метилування і загального серцево-судинного здоров’я.

 

 B Activ® містить весь спектр вітамінів групи В. До складу B Activ® входять активовані форми вітамінів B2, B6 і B12, і бенфотиамин – це жиророзчинна форма тіаміну – більш фізіологічно активна, а також фолат у вигляді Quatrefolic®, який, як доведено,  володіє більшою стабільністю, розчинність і біодоступністю, ніж інші форми кальцієвої солі 5-MTHF.

CLOSE
Add to cart

×