Поддержка здоровья мозга ребенка

Підтримка здоров’я мозку дитини

Розвиток мозку починається в перший тиждень вагітності і триває протягом усього дитинства і в дорослі роки. Пренатальний і дитячий період є критичними етапами розвитку мозку, тому що саме тоді нейрони формуються з високою швидкістю, щоб сформувати основу для майбутнього когнітивного здоров’я та функцій.

Цей чутливий період часу залежить від оптимального харчування та достатнього споживання кількох ключових поживних речовин.

Омега-3 жирні кислоти

Наш мозок залежить від достатнього споживання омега-3 жирних кислот ейкозапентаєнової кислоти (EPA), докозагексаєнової кислоти (DHA).  EPA і DHA утворюють будівельні блоки клітин мозку і відіграють життєво важливу роль у розвитку мозку, очей і нервової системи. ДГК особливо сконцентрований в областях мозку, відповідальних за навчання і пам’ять.

DHA Algae for Kids  від Xymogen містить 100 мг ДГК, ця запатентована гіпоаллергенна формула отримана з морських водоростей.

Вітаміни і мінерали

Прискіпливі переваги в їжі, алергія і напружений графік – це реальні життєві фактори, які можуть поставити під загрозу харчування дитини. Додавання в раціон високоякісних полівітамінних і мінеральних добавок допоможе заповнити прогалини в харчуванні і забезпечити дітей повним набором вітамінів і мінералів, необхідних для оптимального росту і розвитку.

Мікронутрієнти відіграють численні прямі і непрямі ролі в структурі і функціонуванні мозку. Наприклад, мозок містить велику кількість заліза, яке допомагає доставляти кисень до тканин. Вітаміни групи В відіграють важливу роль в енергії, пам’яті , вітамін С сприяє когнітивному здоров’ю та самопочуттю учнів.

Токотрієноли продемонстрували надзвичайні протективні властивості на клітини мозку та нейрони, а також токотрієноли поліпшують когнітивне здоров’я та знижують ризик когнітивних порушень.

Дитячі полівітамінні та мінеральні добавки слід приймати щодня.

Кожна таблетка ActivNutrients Chewable від Xymogen містить 23 важливих вітамінів і мінералів в активних, високо біологічно доступних формах та не містить штучних барвників і ароматизаторів, консервантів.

Альфа-ліпоєва кислота має жиро- та водорозчинні властивості,  тому надає внутрішньоклітинний та позаклітинний захист від окислювального стресу.  Маючи низьку молекулярну масу, альфа-ліпоєва кислота перетинає гематоенцефалічний бар’єр і доходить до мозку, де підтримує антиоксидантну активність та відновлює глутатіон, вітамін Е та вітамін С.

 N-ацетил-цистеїн (NAC) перешкоджає утворенню вільних радикалів, які можуть сприяти окислювальному стресу у мозку.

 Фосфатидилсерин (PS) – це висококонцентрований фосфоліпід в головному мозку, який відіграє ключову роль у виробництві енергії нейронів та спілкуванні. З Їжею його поступає дуже мало, тому дієтичні добавки, які містять фосфатидилсерин,  підтримують мозок та поліпшують його функції.

 

 Коензим Q10 (CoQ10) відіграє ключову роль у виробленні енергії оскільки він транспортує електрони в транспортному мітохондріальному ланцюжку.  CoQ10 також допомагає захистити мозок від окислювального стресу і надалі підтримує здоров’я клітин нейронів.

Всі необхідні речовини для захисту та здоров’я мозку дитини є у  Brain sustain for kids від Xymogen з чудовим ванільним смаком.

 

Здорова дієта протягом усього дитинства матиме тривалий вплив на фізичне і когнітивне здоров’я вашої дитини.  

CLOSE
Add to cart

×