Природні імунотропи

Імунотропні препарати розділяють на 3 групи: імуностимулятори, імунодепресанти та імуномодулятори (імунокоректори).

Імуностимулятори підвищують загальну опірність організму або його неспецифічний імунітет, а також впливають на специфічні імунні реакції.

Імунодепресивні препарати ефективні при застосуванні з метою лікування аутоімунних захворювань та пухлин.

Імунокоректори — препарати, які нормалізують діяльність дисфункціонуючої імунної системи в цілому або її окремих компонентів. Імуномодулятори повинні діяти лише на змінений імунітет, знижуючи підвищені та підвищуючи знижені показники імунної системи.

Велика кількість фітохімічних речовин, отриманих із різноманітних рослин, здатна модулювати імунну відповідь. Найпоширеніші фітохімічні речовини включають: флавоноїди, флаваноли, флороглюциноли, хінони, глікозиди, полісахариди, терпеноїди, ефірні олії, різні гіркоти, алкалоїди, біополімери, гліколіпіди, фенольні сполуки, макроциклічні лактони, канабіноїди, сапоніни, поліацетилени, кумарини, галова кислота. , лігнани, артемезенін, альфа-амірин, гексакозанол, кемпферол, вітамін С тощо.

Аліцин є тіосульфатом, який є складовою часникової олії, а також міститься в цибулі городній. Має антиоксидантні, протимікробні, противірусні, протизапальні, протипухлинні та протидіабетичні властивості.

Куркумін є природним антиоксидантом, має протизапальну, нейропротекторну та гепатопротекторну дію, пригнічує проліферацію пухлинних клітин, а також є імуномодулятором.

Евгенол називають гвоздичною олією, але його можна знайти в багатьох інших рослинах, таких як кора та листя кориці, листя тулсі, куркума, перець, імбир, і органічні трави, такі як орегано, чебрець, базилік, лавр, майоран, мускатний горіх і мускатний горіх.. Це потужний антиоксидант, болезаспокійливий, протимікробний, протисудомний і протипухлинний засіб. Крім того, він має протизапальні та противірусні властивості та є імуномодулюючим засобом.

Гінгерол це складова частина свіжого імбиру. Має антиоксидантну, протизапальну, антиметастатичну, антиангіогенну, антидіабетичну, болезаспокійливу та жарознижуючу дію.

Лютеолін, природний флавоноїд, який міститься в багатьох овочах (селера, петрушка, брокколі, морква, перець, капуста); фрукти (яблучна шкірка); квітках (хризантема) і в лікарських травах. Він є сильним антиоксидантом, пригнічує проліферацію пухлинних клітин і пригнічує метастазування. Він також є протизапальним засобом і модулятором імунної системи.

Кверцетин є поліфенольним флавоноїдом, який міститься в багатьох рослинах, включаючи брокколі, червону цибулю, баклажани, картоплю та зелені листові овочі, включаючи селеру, листя салату; фрукти, включаючи яблука, цитрусові, червоний виноград, помідори; ягоди, в тому числі журавлина і малина. Екстракт кверцетину використовується для профілактики та лікування ревматичних захворювань, серцево-судинних захворювань, гіперхолестеринемії, інфекцій і раку.

CLOSE
Add to cart

×