Пробіотики у боротьбі з біоплівками патогенних бактерій.

У звіті про загрози резистентності до антибіотиків (2019 AR Threats Report) Американського центру з контролю та профілактики захворювань повідомляється, що «щороку в США трапляється понад 2,8 мільйона інфекцій, стійких до антибіотиків, і внаслідок цього помирає понад 35 000 людей. Поширення стійких до антибіотиків бактеріальних колоній є глобальною загрозою для здоров’я населення. Причини цього явища варіюються від нерегульованого використання антибіотиків у тваринництві до зловживань або неправильного використання антибіотиків при лікуванні інфекцій людини.

До 80% хронічних інфекцій у всьому світі пов’язані з біоплівками та/або спричинені бактеріями, стійкими до антибіотиків. Біоплівки патогенних бактерій стають однією з головних проблем ери антибіотиків. Дійсно, бактерії, що ростуть у біоплівці, можуть бути в 100–1000 разів більш стійкими до ліків порівняно з їхніми аналогами.

Біоплівки – це сукупності мікроорганізмів і позаклітинних продуктів, які вони виробляють. Оскільки біоплівки не повністю доступні для імунної системи людини та антибіотиків, їх важко знищити та контролювати. Існують способи боротьби з біоплівками, в основному засновані на порушенні їх адгезії та дозрівання. У наш час використання пробіотиків та їх похідних викликає зростаючий інтерес у боротьбі з патогенними біоплівками.

Пробіотики — це живі бактерії, які приносять користь здоров’ю господаря, якщо їх вводити в прийнятних дозах. Ця дія пробіотиків опосередкована взаємодією з мікробіотою кишечника господаря. Вони можуть змінювати слизову та системну імунну відповідь господаря та захищати господаря від патогенів.  Lactobacillus і Bifidobacterium є найважливішими мікробними родами, які зазвичай використовуються для приготування пробіотиків. Ці штами підтримують збалансовану імунну функцію, здоровий кишковий мікробіом і покращують засвоєння поживних речовин. Вони також здатні потенційно модулювати мікробну екологію біоплівок шляхом пригнічення росту патогенів, адгезії та коагрегації. Крім того, пробіотики виявляють антимікробну дію проти патогенів шлунково-кишкового тракту шляхом зниження рН, конкуруючи за місця адгезії та поживні речовини та виробляючи антимікробні агенти. Завдяки цим властивостям пробіотики демонструють високу ефективність у боротьбі з біоплівками.

ProbioMax® DF – це натуральний, молочно-безглютеновий, що має чотири штами пробіотик, загальною кількістю 100 млрд КУО (CFU)† на капсулу.

ProbioMax® Daily DF є натуральним, молочно-безглютеновим пробіотиком, що включає чотири штами, загальною кількістю 30 млрд КУО (CFU)† на капсулу.

ProbioMax® Plus DF містить добре вивчені пробіотичні штами, такі як Saccharomyces boulardii – непатогенні дріжджі та арабіногалактан – пребіотик.

CLOSE
Add to cart

×