Справжній детокс організму

Детоксикація організму дуже популярна тема. Всі хочуть омолодитися і поздоровішати провівши процедуру так званого «детоксу». Для цього використовуються різноманітні смузі, курси фреш-соків, монодієт, гідроколонотерапія і багато іншого. Але такі дії не завжди мають щось спільне зі справжнім детоксом. Що ж таке справжня «детоксикація» і як позбутися шкідливих речовин, що накопичуються в організмі?

Детоксикація – це фізіологічний процес виведення чи нейтралізації шкідливих речовин ОРГАНАМИ ДЕТОКСИКАЦІЇ – печінкою, нирками, кишківником, легенями, шкірою. Тобто детокс закладений в людину ще з народження і безперервно працює протягом життя. Що можна зробити щоб підтримати цю функцію? В першу чергу свідомо не навантажувати організм токсичними речовинами і їсти корисну їжу, тобто:

  • Прибрати з раціону їжу, що не несе в собі ніяких корисних речовин – ковбаси, сосиски, тістечка, тортики, маргарини, солодкі газовані напої, соки, напівфабрикати
  • Не смажити, бо утворюються речовини, що токсичні самі по собі + блокують власні можливості організму до знешкодження
  • Не палити, не вживати алкоголь
  • Урізноманітнити харчування.

Для адекватної роботи органів детоксикації корисні такі продукти:

  • зелень, овочі – мають клітковину, що необхідна для гарної роботи кишківника і здатна виводити токсичні продукти з організму, вітаміни групи В, необхідні для правильної роботи печінки, а хрестоцвітні (капусти, особливо брокколі) мають в складі сульфорафан – потужний антиоксидант, детокс і антионкогенну речовину.
  • ягоди, фрукти – також містять клітковину, а крім неї ще поліфеноли і біофлавоноїди, що захищають людину від ушкоджувальної дії токсичних речовин.
  • корисні жири – жирна риба, авокадо, яєчний жовток, оливкове і вершкове масло в організмі стануть в пригоді для правильного синтезу гормонів і стінки кожної клітини, що також захистить від різноманітних токсинів.
  • якісний білок – основні «цеглинки» для побудови людського організму, також необхідні для правильної роботи процесів детоксикації. Гарними джерелами є морська риба, яєчний білок, бобові, гриби, кіноа.

В деяких випадках можна використати спеціальні препарати, що містять речовини, необхідні для правильної роботи процесів детоксикації, наприклад, кальцій-d-глюкарат. Але слід звертати увагу, щоб вони були у правильній формі і співвідношенні, як, наприклад, в XenoProtX – хелатні мінерали, вітаміни в активній формі, рослинні екстракти. В такому випадку препарат не тільки ефективний, але й безпечний!

CLOSE
Add to cart

×