Топ 5 добавок, що допоможуть відновити здоров’я зубів

Більшість проблем з зубами виникає через неправильне харчування. Тому займатися відновленням здоров’я зубів слід переважно після коригування харчового раціону.

Подібно до інших частин тіла, зуби мають потребу в поживних речовинах – вітамінах і мінералах, а якщо виник їх дефіцит – в додатковому прийомі певних поживних речовин.

Ось п’ять кращих добавок, що можуть позбавити Вас від необхідності наступних пломбувань зубів.

Топ 5 добавок, що допомагають зміцнити зуби:

1. Кальцій

Як правило, саме кальцій ми пов’язуємо зі здоровими, міцними кістками і зубами. Це тому, що кальцій є основним будівельним матеріалом наших кісток і зубів. Але кальцій не є абсолютно безпечною поживною речовиною.

Якщо Ваш організм не засвоює кальцій ефективно, прийом останнього може швидко стати марним чи навіть небезпечним. Без додавання деяких супроводжуючих поживних речовин, кальцій може легко вийти з-під контролю і накопичуватися в тканинах, не призначених для цього (судини, внутрішні органи). Потрібна правильна комбінація, зокрема вітаміни D3 і K2, для засвоєння кальцію і доставки його до місця призначення.

2. Вітамін D3

Вітамін D, можливо, є однією з найбільш важливих поживних речовин для здоров’я. Його назва вводить в оману, тому що вітамін D більше схожий на гормон, ніж на вітамін.

Коли мова заходить про ремінералізацію зубів, саме ця жиророзчинна речовина має визначну роль для правильного засвоєння кальцію і розподілу мінералів по всьому організму. Ці два процеси мають вирішальне значення для формування та відновлення стану кісток і зубів.

Близько половини населення відчуває дефіцит вітаміну D з багатьох причин, включаючи наступні:

Ми отримуємо недостатньо сонячного світла, тому що проводимо майже весь час в приміщенні.

Часто використовуємо сонцезахисний крем.

Споживаємо занадто багато фітінової кислоти, що порушує метаболізм вітаміну D.

Продукти з високим вмістом фітіновой кислоти:

  • мигдаль
  • квасоля
  • фундук
  • сочевиця
  • зернові
  • соєві боби
  • насіння кунжуту.

Також, більший ризик дефіциту вітаміну Д мають темношкірі люди.

Рекомендація: оптимальною формою вітаміну Д є D3, а не D2, тому що організму легше її використовувати.

Вітамін D3 краще поєднувати в комплексі з вітаміном K2, тому що вони працюють синергічно, стимулюючи засвоєння і розподіл кальцію. Вітамін D3 відповідає за краще засвоєння кальцію, в той час як вітамін K2 працює подібно сигналу світлофора, направляючої кальцій по всьому організму.

4. Магній

Коли мова йде про ремінералізацію зубів, магній необхідний для структурного розвитку зубів, а також визначає, наскільки ефективно організм засвоїть кальцій.

Отже, наявність в організмі занадто великої кількості кальцію, а також вітаміну D і фосфору може знизити рівень магнію, що може перешкодити процесу ремінералізації зубів. Крім цього, подібно до вітаміну D, приблизно половина населення не отримує достатньої кількості магнію.

5. Колаген

Протягом життя зуби постійно зношуються, але завдяки ремінералізації вони також постійно відновлюються. Зуби складаються з різних частин – емалі, дентину, цементу і кістки, що містять органічні і неорганічні компоненти.

Колаген є основною органічною складовою Ваших зубів (становить 90 відсотків органічних компонентів дентину, цементу і кістки, необхідний для утворення емалі).

Рекомендація: колаген переважно слід отримувати з продуктів тваринного походження. У разі використання добавок, є сенс приймати стимулятори генерації колагену, але не сам колаген, так як сам по собі він має дуже низький терапевтичний ефект.

CLOSE
Add to cart

×