Три ключові області у боротьбі з хронічним стресом

Хронічний стрес є основним фактором, що сприяє більшості виснажливих захворювань цього століття, включаючи серцево-судинні захворювання, розлади травлення, підвищення артеріального тиску, зниження рівня статевих гормонів, підвищення рівня цукру в крові, зниження концентрації та зосередженості, порушення сну, погіршення пам’яті, хронічні болі, головні болі, діабет 2 типу та збільшення ваги.

Існує багато нутрицевтичних інгредієнтів з клінічними обґрунтуваннями, які доводять їх безпеку та ефективність для зниження стресу, але є три ключові області, на які слід звернути особливу увагу: підтримка лімбічної системи (гіпоталамус), надниркових залоз та нейротрансмітерів.

Підтримка лімбічної системи.

L-теанін збільшує виробництво ГАМК, яка приєднується до рецепторів ГАМК (лімбічної системи) у мозку, допомагаючи виробляти заспокійливий ефект.

RelaxMax ™ – містить суміш інгредієнтів, які підтримують природний синтез катехоламінів організму, інгібуючі нейротрансмітери ГАМК, гормональний баланс і здоровий метаболізм глюкози.

Підтримка надниркових залоз.

Адаптогенні трави допомагають організму досягти або підтримувати ідеальний баланс під час дії фізичних та психічних стресів.

Ашваганда, бакопа та родіола найефективніше впливають на зменшення більшості довгострокових наслідків стресу, а саме зниження рівня кортизолу, зниження цукру в крові, покращення статевих гормонів, зниження артеріального тиску тощо.

Adrenal Manager ™ до складу комплексної формули входять високоефективні пантотенова кислота з високою активністю і вітамін С, активовані вітаміни групи В і хелати мінеральних амінокислот. Залози і тканини органів отримані з аргентинської великої рогатої худоби, яка не отримувала антибіотиків або гормонів росту, що підтверджує їх чистоту і безпеку.

Corticare B™ – це формула, спрямована на підтримку зусиль організму для вироблення гормонів наднирників та енергії.

Cortisolv® допомагає вашому організму протистояти впливу щоденного стресу і відновлюватися після нього. Місить L-Теанін та адаптогенні трави, серед яких ашваганда.

Підтримка нейромедіаторів.

Коли організм перебуває під тривалим періодом стресу, здатність виробляти або підтримувати баланс нейромедіаторів стає складно.

Шафран забезпечує підтримку нейромедіаторів шляхом модуляції рівня серотоніну в мозку, а також зміни рівня дофаміну та норадреналіну.

Фолієва кислота і вітамін В12 та В6 беруть участь у синтезі серотоніну та інших нейромедіаторів.

5 Mthf, 5 Mthf Plus B12, B Active

Магній є важливим регулятором передачі сигналів нейромедіаторів, зокрема, основних нейромедіаторів глутамату та ГАМК.

Optimag Neuro, Optimag 125

L-триптофан — це амінокислота, яка перетворюється на 5-HTP, а потім — на мелатонін і серотонін. Серотонін є нейрохімічною речовиною, яку більшість антидепресантів підвищують для отримання позитивного ефекту.

AdrenaMax™ підтримка розумової діяльності, концентрації уваги і генерування нейротрансмітерів.

Містить 400 мг L-тирозину, життєво необхідної амінокислоти, яку організм може перетворити в нейротрансмітер дофаміну, ефінеприну і норадреналіну. N-ацетил-L-цистеїн міститься для забезпечення продукування глутатіону, антиоксидантної активності та захисту нейронів.

Mood Food™ містить комплекс основних вітамінів групи В, в тому числі 5-MTHF, у вигляді Quatrefolic® і Albion® di-магнію малат, з важливими амінокислотами для підтримки здоров’я центральної нервової системи.

5-HTP CR Формула з контрольованим вивільненням 5-гідрокситриптофана.

CLOSE
Add to cart

×