Вагітність – це важливий період в житті жінки.

Фізіологічні зміни, що відбуваються в цей перод, передбачають правильне та збалансоване надходження поживних елементів та енергії.

Під час вагітності підвищується потреба жінок у вітамінах та мінералах. Частину з них можна отримати при різноманітному харчуванні, що містить овочі, фрукти, м’ясо, рибу, молочні продукти, бобові й крупи. Але в сучасному темпі життя забезпечити потребу організму в період вагітності необхідними вітамінами та мікроелементами тільки за рахунок посиленого раціону дуже важко. В зв’язку з цим гарним рішенням буде приймати вітамінно-мінеральні комплекси. Проте для того, щоб отримати оптимальний ефект від їх застосування, необхідно забезпечити найбільш повне всмоктування мікронутрієнтів в кишківнику та включення їх в обмінні процеси.

Один пакет полівітамінів на день (спеціально розроблених для вагітних) може принести значну користь. Особливо це стосується жінок з анемією, вегетеріанкам, жінкам з недостатнім та одноманітним харчуванням та при багатоплодній вагітності. Висока поширеність порушень вітамінно-мінерального статусу під час вагітності та післяродового періоду диктує необхідність прийому вітамінно-мінеральних комплексів. Ці препарати повинні містити вітаміни та мінерали в безпечних формах та дозах, що відповідають рекомендованим нормам споживання для вагітних жінок. Перед прийом полівітамінів слід проконсультуватися з лікарем.

Застосування Prenatal Essentials усуває прояви вітамінної недостатності, сприяє нормалізації вуглеводного, білкового, жирового та мінеральних обмінів, знижує ризик розвитку вродженого дефекту нервової трубки плоду, сприяє стимулюванню імунітету, зменшенню пошкоджуючої дії несприятливих факторів зовнішнього середовища, поліпшує зростання та внутріутробний розвиток малюка. Правильно харчуватися, повноцінно відпочивати, уникнути стресових ситуацій – все це обов’язково, але, на жаль, часто недостатньо. Щоб забезпечити нормальний розвиток плода, потрібно додатково приймати вітаміни. Прийом правильно підібраного вітамінно-мінерального комплексу підвищує неспецифічну резистентність організму матері, сприяє правильній ходу вагітності та народженню здорової дитини.

CLOSE
Add to cart

×