Вітаміни для головного мозку

За попередні два десятиліття середній рівень уваги середньостатистичної людини зменшився на 4 секунди. Вчені вважають, що причина полягає в тому, що ми зловживаємо сучасними технологіями. Ще в 2000 році наша середня тривалість уваги становила 12 секунд. Сьогодні середня людина здатна утримувати фокус 8 секунд.

Тривалість уваги золотої рибки становить 9 секунд. Це означає, що ваш тихий, холоднокровний домашній друг має більшу здатність до концентрації уваги, ніж ви. Це страшно, чи не так?

Хороша новина в тому, що золота рибка не може нічого зробити, щоб поліпшити свою спрямованість і концентрацію уваги, ви ж можете розвинути ці якості різними способами. Що б ви могли зробити? Належна дієта і забезпечення вітамінами, необхідними головному мозку, безумовно, найголовніше для досягнення цієї мети.

Які вітаміни необхідні мозку?

Вітамін С

Знайдено у: Перці, Брокколі, Ківі, Цитрусові, Помідори, Папайя

Вітамін С покращує функцію м’язів та імунну систему; регулярне споживання може бути корисним як засіб профілактики раку, астми та багатьох інших захворювань. Він допомагає поглинати залізо і навіть стимулює відновлення тканин організму. Але чи знаєте ви, що вітамін С також підвищує серотонін? Це природний антидепресант! Дослідження підтвердили, що люди, які приймали антиоксиданти з вітаміном С, показували більш високий рівень щастя, ніж ті, хто цього не робив. Тому, коли маєте поганий настрій, знайте, що свіжий апельсин містить все, щоб подолати цей негатив!

Вітамін В3 (ніацинамід)

Знайдено у: Зелена квасоля, картопля, спаржа, яйця, сир

Порція зеленої квасолі на добу утримає від візиту до серцевого хірурга! Вітамін B3 є життєво важливим для серцевих функцій, контролю рівня холестерину, може допомогти запобігти раку та діабету.

А особливо цікавим є той факт, що ніацин також використовується при лікуванні депресії та тривожності, а також при лікуванні хвороби Альцгеймера. Вітамін B3 є вітаміном фокусування, який стимулює концентрацію уваги, покращує пам’ять, і навіть є хорошими ліками від легкої головного болю.

Вітамін В6

Знайдено у: Соя, кавун, банан, авокадо, тунець, яловичина, птиця

Банан є найпопулярнішим фруктом у всьому світі. Причина цього явища досить проста – банани роблять нас щасливими, бо ініціюють наш дофамін.

Банани, кавуни та авокадо – це прекрасні природні джерела B6. Але цей компонент не тільки хороший засіб для лікування депресії. Дефіцит цього вітаміну може спричинити плутанину та втрату пам’яті.

Вітамін В12

Знайдено у: Молоко, сир, яйця, молюски, краби, збагачені соєві продукти

Кобаламін або вітамін В12 відіграє ключову роль у формуванні наших клітин крові, які постачають кисень всьому організму, в тому числі і мозку. Це робить яйця, морепродукти і м’ясо дуже важливими для правильного розвитку мозку.

B12 має заспокійливий, розслабляючий ефект. Також цей вітамін дуже важливий для нервової системи, концентрації уваги та пам’яті. Дефіцит В12 може спричинити хронічну втому.

Ці 4 вітаміни мають надвелике значення для нервової системи людини, але крім них також дуже важливим є надходження вітамінів Д, Е, фолатів, тіаміну, ацетил-L-карнітину, фосфатидилсерину, ацетилцистеїну.

Існують вже готові комплекси з усіма необхідними мікронутрієнтами, ідеально збалансованими за дозами та формами, як, наприклад, BrainSustain™.

CLOSE
Add to cart

×