XYMOGEN отримав нагороду “ВИРОБНИК РОКУ 2017» в Центральній Флориді

12 жовтня 2017 року компанія XYMOGEN була удостоєна престижної нагороди «Виробники року в Центральній Флориді» (MACF) в категорії великих виробників. Щоб отримати цю нагороду, XYMOGEN повинен був пройти ретельну іспекцію.

Керівники MACF заявили, що компанія XYMOGEN була обрана по ряду причин, в тому числі за її компетентність в стратегічному плануванні і лідерство в області виробництва в Центральній Флориді.

Як компанія, яка створює і тестує ексклюзивні формули нутрицевтики, що впливають на здоров’я людей, XYMOGEN була відзначена за успішну орієнтацію на своїх клієнтів. MACF також зазначив, що увага XYMOGEN відмінно ставитися до своїх співробітників і операційних процесів.

«Для нас большая честь получить эту награду», – сказал генеральный директор XYMOGEN Брайан Блэкберн. «Это является свидетельством профессионализма наших сотрудников и преданности изготовлению высококачественных формул согласно наших строгих стандартов».

XYMOGEN, сімейна медична наукова компанія зі штаб-квартирою в Орландо, штат Флорида, вже понад чверть століття надає високоякісні дієтичні добавки ліцензованим лікарям. XYMOGEN – нутрицевтической компанія №1 представила численні інновації для фахівців функціональної медицини. Медична рада компанії складається з клінічних практиків, які є галузевими експертами з широкого спектру спеціальностей.

Зусилля XYMOGEN були оцінені журналом Inc в 2017 році як одна з 5000 самих швидкозростаючих, найкращих, найбільш інноваційних і найбільш надихаючих приватних компаній в Америці.

CLOSE
Add to cart

×