здорова печінка

ЗДОРОВА ПЕЧІНКА-ЗДОРОВИЙ ОРГАНІЗМ!

Печінка є вашою центральною системою детоксикації, що відповідає за фільтрацію з вашої крові токсинів та інших шкідливих речовин. Вона також виробляє білки, жовч, допомагає травленню і зберігає запас цукру в крові.

Вплив токсинів може призвести до пошкодження вашої печінки, а при перевтомі ризик захворювання печінки зростає ще більше.

Селен

Захист від окисного стресу є основним способом попередження захворювань печінки. У дослідженнях було показано, що селен робить процес розвитку цирозу печінки оборотним, що спочатку вважалося неможливим.

Ваша печінка володіє дивовижною здатністю до регенерації. Але клітини печінки можуть регенерувати тільки в «правильних» умовах і селен робить це можливим. Терапевтичні дози мікроелемента не тільки захищають від розвитку цирозу, але й повністю змінюють стан. Зменшуючи запалення і окислювальний стрес, ваша печінка може вилікуватися від хвороб.

При серйозних захворюваннях і пошкодженнях печінки бажано поєднання селену з ALA (альфа-ліпоєвої кислотою). ALA також допомагає зробити процесс розвитку цирозу оборотним, зменшуючи запалення і фіброз печінки. ALA є жиророзчинною, тому може проникати глибоко в клітини печінки, лікуючи їх зсередини, а селен захищаючи від зовнішніх впливів.

NAC необхідний для вироблення і поповнення глутатіону. Глутатіон є одним з найбільш важливих антиоксидантів організму , який допомагає нейтралізувати вільні радикали, які можуть пошкодити клітини і тканини в організмі. Це важливо для імунного здоров’я і боротьби з клітинними ушкодженнями. NAC відіграє важливу роль у процесі детоксикації організму, а також застосовується при захворюваннях печінки за його антиоксидантні та протизапальні властивості.

L-Метіонін

Незамінна амінокислота метіонін потрібна для детоксикації печінки, регулювання надлишку естрогену, а також для детоксикації токсичних металів і хімічних речовин. L-метіонін необхідний для біосинтезу інших незамінних амінокислот, таких як таурин, цистеїн та карнітин.

Метіонін – це термолабільна амінокислота, яка руйнується при перегріві джерел, багатих білком.

Вегетаріанцям  загрожує небезпека дефіциту L-метіоніну через те, що рослинні джерела цієї незамінної амінокислоти дуже малі. У зв’язку зі зростаючою поширеністю «токсичності» навколишнього середовища, потреба в достатній кількості метіоніну збільшується.

Холін, інозитол і бетаїн

Холін і інозитол є незамінними амінокислотами, що містять вітаміни групи В, які здатні виводити жир з печінки. Холін необхідний для синтезу фосфоліпідів, які є важливими структурними компонентами для всіх клітинних мембран в організмі.Холін також необхідний для синтезу нейротрансмітера фосфатидилхоліна.

Інозітол також входить в комплекс вітамінів групи В, який грає важливу роль в метаболізмі жирів і детоксикації печінки.

Бетаїн, потужний ліпотропний живильний елемент, що міститься у високих концентраціях в таких продуктах, як буряк, також впливає на шляхи детоксикації печінки.  Бетаїн також відомий як триметилгліцин.

 Силімарин, отриманий з рослини розторопші (Silybum marianum), а також корінь кульбаби століттями використовувалися в якості природного засобу при захворюваннях печінки і жовчовивідних шляхів.  Силімарин і його активний компонент силібін діють як антиоксиданти, прибираючи вільні радикали і пригнічуючи перекисне окислення ліпідів.  Дослідження також показують, що вони захищають від геномних ушкоджень, збільшують синтез білка гепатоцитів, знижують активність пухлинних агентів.

 

Liver Protect™ містить амінокислоту N-ацетил-L-цистеїн, ключовий компонент глутатіону. Liver Protect ™ також містить комбінацію альфа-ліпоєвої кислоти, силімарину з розторопші та селену для підтримки антиоксидантної активності, регенерації інших антиоксидантів і для стимуляції здорової імунної функції.

 

LipotropiX™ – спеціалізована формула підтримки печінки, яка забезпечує організм поживними речовинами, які беруть участь в метаболізмі жирів, включаючи холін, таурин і метіонін. Кульбаба та чистотіл в складі сприяють виділенню жовчі та підтримують здорової функцію печінки. Екстракт гуггул і гексанікотинат інозиту в складі для підтримки в крові ліпідів на здоровому рівні в межах нормального діапазону.

CLOSE
Add to cart

×