Здоровий кишечник-залог здоров’я всього організму!

Кишковий мікробіом відіграє ключову роль для багатьох найважливіших функцій організму. Мікробіом діє як перша лінія захисту від патогенів, які намагаються проникнути в наш організм через травний тракт. Кишковий мікробіом також бере участь у виробництві нейротрансмітерів та гормонів. Більше 90% гормону щастя серотоніну виробляється в кишечнику, як і більшість інших нейротрансмітерів, таких як дофамін і триптофан.

Навіть короткий курс антибіотиків чи рослинних протимікробних препаратів може значно зменшити різноманітність та кількість корисних бактерій у кишечнику. Тому не дивно, що діарея та шлунково-кишковий дискомфорт є одними з найпоширеніших побічних ефектів застосування антибіотиків. На жаль, чим довше використовується антибіотик і чим сильніший він сам по собі, тим згубніший його вплив на кишечник.

Елімінаційна дієта є потужним інструментом здоров’я кишечника. Цей тип дієти слідує строгому протоколу, при якому потенційно запальні продукти видаляються з раціону на певний період часу, а потім поступово знову вводяться по одному. Оскільки харчова непереносимість є основною причиною проблем із травленням, усунення продуктів, на які реагує організм, може кардинально змінити ваше травне здоров’я, а також загальне самопочуття.

Ще одним із найважливіших аспектів підтримки здорового мікробіома кишечника є відновлення слизової оболонки. Слизова оболонка захищає тонкий шар клітин, що утворюють кишковий бар’єр.Якщо слизова оболонка пошкоджена, небажаним речовинам набагато легше потрапляти в кровотік. Слизова оболонка також є домівкою для багатьох корисних бактерій у нашому кишечнику. Включення в схему лікування цільового пробіотика є надзвичайно ефективним для поповнення балансу кишкової флори та відновлення міцного слизового шару.

Пробіотики – це живі корисні бактерії, які відіграють важливу роль у здоров’ї кишечника, особливо в періоди, коли порушується природний баланс різних видів і штамів кишкового мікробіома або організм знаходиться в стані сильного стресу.

Не всі пробіотики однакові. І пробіотик повинен підбиратися індивідуально, оскільки різні пробіотичні штами виконують різні функції в організмі. Ще одним важливим фактором при використанні пробіотиків є забезпечення того, щоб пробіотичні бактерії потрапляли до кишечника живими та активними. Унікальний механізм доставки ProbioMax забезпечує високу виживання пробіотиків. Для додаткової підтримки стійкості до низького pH та доставки мікроорганізмів у тонкий кишечник XYMOGEN використовує гастростійкі капсули DRcaps™. Ці спеціально розроблені інноваційні капсули допомагають сповільнити вплив шлункової кислоти на активні речовини та забезпечують цілеспрямоване вивільнення. Більше 80% пробіотичних бактерій потрапляють у кишечник живими та активними, порівняно із середнім показником 7% у капсул 10 провідних брендів США*

Крім пробіотиків існують інші добавки, які можуть допомогти відновити здоров’я кишечника.Наприклад, L-глютамін, Алое віра, цинк, Saccharomyces boulardii.

Щоб знайти для себе оптимальну схему лікування, краще попрацювати з практикуючим лікарем, який може оцінити ваше здоров’я, провести аналіз калу, а потім розробити особистий план відновлення здоров’я кишечника.

MedCaps GI™ містить L-глутамін, цинк та пантотенову кислоту, інулін, алое віра для забезпечення поживної підтримки та відновлення слизової оболонки шлунково-кишкового тракту.

Saccharomycin DF™ – це дріжджовий пробіотик підтримує інші пробіотичні організми для покращення бар’єрної функції та забезпечення цілісності слизової оболонки кишечника.

ProbioMax® DF – це натуральний, молочно-безглютеновий, що має чотири штами пробіотик, загальною кількістю 100 млрд КУО (CFU)† на капсулу.

CLOSE
Add to cart

×