Жіночий форум «Бути стрункою – це просто»

17-18 березня 2018 року пройшов Жіночий форум «Бути стрункою – це просто», де прийняла участь компанія Danhson Pharma – офіційний дистриб’ютор Xymogen в Україні. Генеральним спонсором виступила Перша клініка сімейної та функціональної медицини FxMed.

Не дивлячись на погодні умови, обидва дні пройшли продуктивно та з успіхом. Всі доповіді були дуже цікавими, а аудиторія жвавою.

Сергій Юр’єв, виконавчий директор Української асоціації Функціональної медицини, представив клініку FxMed, пояснив тонкощі та необхідність розвитку функціональної медицини в Україні, яке місце в цьому займає алергологія, та які сучасні методи діагностики та лікування алергічних захворювань існують.

Кирієнко Катерина, лікар сімейної та функціональної медицини, розкрила таємниці детоксу, цікаво та оригінально пояснила чому його необхідно проводити лише під керівництвом фахового лікаря та не експерементувати з сумнівними методами, які можуть не тільки бути без сенсу, а й нашкодити організму.

Наприкінці заходу Генеральний спонсор Перша клініка сімейної та функціональної медицини FxMed у якості приємного бонусу та коштовного подарунку розіграла сертифікати на безкоштовне первинне відвідування будь-якого спеціаліста клініки!

Загалом атмосфера була дуже приємна, всі залишились задоволеними і очікують нових зустрічей!

https://www.xymogen.com.ua/catalog/detoxification/

https://fxmed.com.ua/

CLOSE
Add to cart

×