Зниження ваги без шкоди для здоров’я

Надмірна вага – справжня проблема сучасної цивілізації. До основних факторів, що впливає на надлишкову вагу можна віднести:

 • генетичну схильність;
 • ендокринні порушення;
 • спосіб життя;
 • харчові звички;
 • незадоволені потреби;
 • постійний стрес;
 • хронічну втому і поганий сон;
 • низьку фізичну активність;
 • поганий сон;
 • сексуальні проблеми;
 • шкідливі звички і алкоголь.

Деякі з цих факторів можуть бути першопричиною, інші – тільки погіршити ожиріння.

У світі існує багато різних програм і методів схуднення, препаратів і загадкових ліків, які обіцяють швидкий ефект зниження ваги, але на жаль повних людей не меншає і все більш гострим стоїть питання – як схуднути за тиждень, місяць, хоча б рік?

Найчастіше це рекомендації по низькокалорійної дієти, посиленому фізичному навантаженні, ну і звичайно препарати, що обіцяє швидкий ефект від крапель і спреїв, мазей і загадкових східних пігулок. Серед цього мало ефективних жироспалювачів.

Основні методики схуднення, як правило, роблять акцент на той чи інший метод, не вдаючись у деталі і першопричини ожиріння.

Деякі з факторів людина не може змінити, наприклад генетичну схильність, але із застосуванням спеціальних метаболічних коректорів, істотно вплинути на метаболічну функцію організму можливо.

Всі хочуть позбутися від стресу, але це супутник нашого життя, і психологічний настрій на зниження ваги вкрай важливий, тому не відповівши на питання – «як побороти стрес?», Не відповіси на «як прибрати боки?».

Фізичні навантаження не завжди доступні працюючим людям. Так хочеться знайти час на тренування, але щільний робочий графік не дає цього зробити. Для повних людей звичайно краще ходити, а не бігати, так як при бігу йде велике навантаження і руйнування суглобів. 10000 кроків у день – прекрасна рекомендація, а чи здійсненна?

Як зменшити апетит і знизити вагу?

Дієта для схуднення, особливо низькокалорійна дієта – це те, що рекомендують дієтологи. Дійсно, така збалансована дієта вкрай важлива, але потрібно пам’ятати, що сучасні рослинні продукти вирощуються за допомогою біологічних і хімічних стимуляторів росту, обробляються пестицидами, тваринні продукти містять в собі антибіотики, і містять мало вітамінів, навіть не покривають добову потребу. Побувши на такій дієті кілька місяців, часто йде зрив, повернення до звичного способу життя, яке веде оточення і все повертається назад. Тому резонно звучить питання, як зменшити апетит?

Стандартна рекомендація, відмова від солодкого так само не завжди здійсненна. Швидкі вуглеводи – це своєрідний наркотик, який викликає задоволення і відмова від них веде до втрати настрій, зниження працездатності і мозкової активності. Перехід на повільні вуглеводи, проходить важко, і часто є причиною відмови від дієти.

При цьому організм отримує все менше і менше вітамінів і мінералів, необхідних для нормального функціонування. Розрахунок калорій – умовна категорія, і носить відносний характер, а отримавши ніби як необхідні калорії, чи отримав організм достатньо вітамінів і поживних речовин залишається загадкою. Не завжди те, що написано на етикетці відповідає дійсності, адже виробник може приховати частину складових продукту.

Фармакологічні препарати, як правило, мають швидкий і сильний ефект, грубо втручаються в обмін, порушуючи функції організму, роботу органів і систем і часто мають серйозні побічні ефекти, аж до смертельних випадків.

Щотижня на ринку з’являються все нові і нові таблетки та спреї, що обіцяють швидкий ефект, або на основі зменшення почуття голоду, або блокуючих фермент ліпазу, або навпаки – спалювачі жиру, або тайські, китайські таблетки, механізм дії яких не ясний і не доведений в ході клінічних досліджень. Часто під жиросжигателями продаються продукти, що впливають тільки на одну фазу обміну, наприклад L-карнітин, але при цьому не впливають на всі інші фази обміну. У цьому випадку тільки один продукт не дасть ефекту.

Лікарі функціональної медицини, спільно з медичним відділом XYMOGEN, створили комплексну схему з препаратів, націлених на зниження ваги і зміни композиції тіла, т. Е. Співвідношення жирової і м’язової тканини, зменшення внутрішнього жиру в животі, що допомагає переносити низькокалорійні дієти і при цьому зберігати нормальну працездатність, переносити фізичні навантаження. Природно, така дієта за тиждень не вирішить проблеми, але в кінці кінців, результати будуть набагато ефективніше.

Детально розберемо програму, розроблену XYMOGEN і визначимо точки впливу на обмінні процеси організму, що допомагають поступового і впевненому зниження ваги, органічно змінює обмінні процеси в організмі, і приводить до зниження ваги без побічних ефектів.

Які препарати пропонує XYMOGEN?

Appe-Curb® – ключовий продукт, що містить Хром, L-тирозин, L-глютамин, 5-оксітріптофан – найважливіші попередники допаміну і серотоніну, нейротрансмітерів «задоволення». При відмові від солодкого, високі дози цих речовин допоможуть виробити організму достатні обсяги допаміну і серотоніну. Організм буде «задоволений», і не зажадає більше їжі або солодкого для отримання задоволення. Важливо! Препарат Appe-Curb® застосуються 2 рази в день по 4 капсули вранці і вдень (до 15.00!).

LeptinManager® – препарат створений на основі доказової медицини. Лептин – гормон, що виділяється жировими клітинами, і сигналізує гіпоталамусу про достатній запас жиру і насиченні. Однак у повних людей такі рецептори заблоковані від надлишку лептину і виникає так звана резистентність до лептину. Гормону багато, а організм не розуміє, що жиру запасене досить, і продовжує вимагати все більше і більше їжі. LeptinManager® містить запатентований комплекс ORALVISC® (натуральний джерело глюкозаміногліканів (GAGs)), здатний зняти резистентність, зробити рецептори лептину сприйнятливими до гормону. Організм зрозуміє, що жиру в жирових клітинах запасене досить, і треба «припиняти їсти», поступово і знизить кількість лептину, що виділяється липоцитов, що призведе до зниження ваги. Важливо й інше властивість – LeptinManager® сприятливо діє на суглоби, за рахунок зміцнення їх глюкозаміноглікани. Рецептори до лептину знаходяться і в імунній системі, нормальний рівень лептину сприяє гарній функції Т-лімфоцитів. Лептин пов’язаний з рівнем гормонів щитовидної залози, статевих гормонів, і найважливіше, нормальний рівень лептину сприяє профілактиці раку молочної залози. Приймати по 1 капсулі в день.

OptiMetaboliX – група сумішей з різними смаками, спеціально створена для тих, що худнуть людей. OptiMetaboliX ™ забезпечує вплив на різні точки обміну глюкози і інсуліну, гармонізуючи процеси, підтримує здоровий метаболізм інсуліну і глюкози і пов’язані з цим шляхами. OptiMetaboliX містить InSea2® – це оптимізована суміш очищених поліфенолів з диких оброблених бурих морських водоростей. InSea2 уповільнює розщеплення вуглеводів і асиміляцію, а також знижує вплив продуктів з високим вмістом цукру на організм. OptiMetaboliX ™ – це вдосконалена формула наступного покоління, що пройшла подвійне вуглеводний контроль і на 100% натуральна, має відмінний профіль безпеки і сприятливо впливає на шлунково-кишковий тракт. Беручи суміш з розрахунку 2 мірні ложки на прийом, розчинені у воді, можна замінити 2 прийоми їжі, при цьому організм буде забезпечений необхідними поживними речовинами, і не отримає ні грама цукру. OptiMetaboliX ™ зручний для працюючих людей, коли немає можливості готувати дієтичну їжу, салати і всі інші чудові продукти, які рекомендують дієтологи, але фізично немає можливості готувати на роботі.

Тепер перейдемо до якісної роботи травної системи, роль якої в процесі зниження ваги вкрай важлива. Вона ж відповідає за молодість і красу, колір шкіри і загальний рівень здоров’я організму.

Liver Protect – містить амінокислоту N-ацетил-L-цистеїн, ключовий компонент глутатіону – трипептид, який грає важливу роль в детоксикації та антиоксидантної підтримки. Liver Protect ™ також містить комбінацію альфа-ліпоєвої кислоти, силімарину з розторопші і селену для підтримки антиоксидантної активності, регенерації інших антиоксидантів і для здорової імунної функції. Зниження загального рівня інтоксикації, нормальна робота печінки, ключовий фактор сприяє в тому числі і нормалізації ваги. Приймати по 1 капсулі в день.

Робота кишечника важлива для людей, які прагнуть знизити вагу, прибрати зайвий внутрішній жир в животі і схуднути.

Тут XYMOGEN рекомендує комплексний підхід, заснований на доказовій медицині. Вкрай важливо розуміти, що приймається препарат був випробуваний в порівнянні з плацебо, і отримано чітку доказовий ефект.

В роботі кишечника найважливішу роль відіграють бактерії, і дуже важливо, що б ці бактерії були в потрібному складі і кількості, допомагали організму правильно перетравлювати їжу і не завдавали шкоди, і такі продукти знаходяться в препаратах званих пробіотики. Важливо, щоб бактеріям було на чому рости, в правильній живильному середовищі, і таке середовище називається пробіотик.

OptiFiber ™ Lean – унікальний продукт японської компанії Shimizu і містить запатентований Propol® А – це propol-mannan, дуже чисте, натуральне розчинне рослинне волокно. Propol А створюється з Аморфофаллус коньяку (від лат. Amorphophallus konjac), в процесі виробництва виділяється глюкоманнан з використанням власних методів обробки. Це волокно було вивчено в зв’язку з його в’язкістю і стабільністю в шлунково – кишковому тракті. Дослідження підтверджують його позитивний вплив на здоров’я людини, в тому числі на відчуття ситості. При прийомі всередину волокна набирають воду і збільшуються в 200 разів, що надає відчуття ситості. OptiFiber ™ Lean – унікальний пребиотик, на якому розмножуються пробіотичні бактерії. Бажано приймати їх разом. При проходженні через кишечник, волокна OptiFiber ™ Lean адсорбируют на собі токсини, метаболіти алкоголю, надлишковий жир і виводять його з організму. OptiFiber ™ Lean є унікальним препаратом для контролю ваги, нормалізує метаболізм глюкози і ліпідів, а також регулярність випорожнення кишечника.

OptiFiber ™ Lean прекрасно поєднується з унікальним пробіотиком ProbioMax® DF, який в одній капсулі містить 100 млрд пробіотичних бактерій, в тому числі 50 млрд HOWARU® Bifido (Bifidobacterium lactis HN019). Навіщо так багато? Клінічні дослідження показали, що саме штам бактерій Bifidobacterium lactis HN019 володіє дозозалежним ефектом, тобто чим більше, тим краще і специфічно впливає на зниження ваги, що було показано в тому числі в порівнянні з плацебо. Аналогічного продукту ProbioMax® DF годі й шукати на ринку, і тільки дослідники XYMOGEN створили і запатентували цю унікальну комбінацію.

Тут нам стане в нагоді і L-carnitine, який міститься в препараті. CarniteX – це високостабілізірованная форма L-карнітину амінокислоти, яка підтримує серцево судинну систему, легеневу функцію і відновлення м’язів після фізичних вправ. L-карнітин стимулює перетворення жиру і вироблення енергії в мітохондріях. Важливі кілька факторів, ступінь чистоти препарату, відсутність шкідливих домішок і звичайно доза, обгрунтована клінічно. CarniteX містить 60% чистого L-карнітину в дозі 340 мг і 32% натуральної L-винної кислоти, що відрізняє препарат від інших і призначений для людей із середніми фізичними навантаженнями.

Для підтримки загального рівня здоров’я нам потрібно дійсно перевірений і повноцінний вітамінний комплекс, хорошим доповненням якого буде наявність в достатній дозі вітаміну D3 і глюкорафаніну з доведеним профілактичним протиракову ефектом, особливо актуальним для нашої сьогоднішньої екології. XYMOGEN пропонує для цих цілей комплексний препарат, що складається з 3 формул ActivEssentials ™ з OncoPLEX ™ & D3 – це зручна порційна комбінація з 4 капсул в одній порції, які забезпечують комплексну харчову підтримку поживних речовин для здоров’я і гарного самопочуття, особливо у випадках, коли необхідно забезпечити високий рівень надходження в організм вітаміну D і довгострокову антиоксидантну підтримку від впливу вільних радикалів: ActivNutrients® без заліза + OncoPLEX ™ + D3 + OmegaPure 600 EC ™.

ActivNutrients® без заліза – це високоякісна гіпоалергенна формула з мультивітамінів і мінералів, в яку входять активовані вітаміни, включаючи фолат у вигляді 5-MTHF (5-метілтетрагідрофолат), і запатентовані хелатні мінеральні комплекси Albion® в рослинних капсулах, які легко ковтати.

OncoPLEX™ и D3 – в кожній капсулі містить 2000 МО вітаміну D3 і 15 мг глюкорафаніну з висококонцентрованого екстракту суцвіть брокколі, інгредієнт, який можна знайти в формулах XYMOGEN OncoPLEX і XYMOGEN OncoPLEX ES. Глюкорафанін є попередником сульфорафана і його антиоксидантна активність триває до 72 годин, тобто значно довше, ніж активність вітамінів С, Е, або бета-каротину. Глюкорафанін також активує фактор транскрипції Nrf2, який стимулює посилення процесів детоксикації та синтез антиоксидантних ферментів 2-ий фази. Вітамін D3 надходить в організм у вигляді холекальциферолу, який ідентичний тій формі, яка формується в організмі з холестерину і синтезується під впливом сонячного світла на шкіру. Доведено, що вітамін D3, підвищує і підтримує вітамін D в сироватці крові і збільшує концентрацію вітаміну D краще, ніж вітамін D2. *

OmegaPure 600 EC™: Отримав п’ять зірок за системою сертифікації, що проводиться відповідно до Міжнародних стандартів для риб’ячих жирів (IFOS), які передбачають високий рівень чистоти, стабільності і активності риб’ячих жирів. У кожної м’якої таблетці на основі риб’ячого желатину міститься 600 мг ейкозапентаєнової кислоти і докозагексаєнової. М’які таблетки мають кишковорозчинними покриття, яке пройшло сертифікацію за GRAS (визнано повністю нешкідливим), їх легко ковтати, а зміст ейкозапентаеновой і докозогексаеновой кислоти підібрано для оптимального засвоєння організмом.

Ейкозапентаєнова кислота і докозагексаєнова, що містяться в риб’ячому жирі, покращують самопочуття, позитивно впливають на стан серцево-судинної системи, баланс цитокінів, загальний стан здоров’я суглобів, функціонування мозку і нервової системи.

Така схема досить масивна за обсягом і витратам. Налаштуйтеся на прийом від 6 місяців до року. Однак всі продукти, які входять в цю схему діють гармонійно і прицільно на обмінні процеси, на найважливіші, критичні точки.

Дієта для швидкого схуднення від американських лікарів

Клінічні фахівці функціональної медицини в США добре володіють тонкощами біохімічних процесів і рекомендують використовувати комбінацію продуктів для зниження ваги за наступною схемою:

 • Appe-Curb® – по 4 капсули 2 рази на день (до 3 годин дня!).
 • LeptinManager® – по 1 капсулі 1 раз в день.
 • OptiMetaboliX ™ – 2 мірні ложки в один прийом, 2 рази на день.
 • Liver Protect ™ – 1 раз в день.
 • OptiFiber ™ Lean – по 6 капсул. 2 рази в день між прийомами їжі.
 • ProbioMax® DF – 1 раз в день на ніч, разом з OptiFiber ™ Lean.
 • CarniteX ™ – по 1 капсулі в день.
 • ActivEssentials ™ & OncoPLEX ™ & D3 – по 1 пакету з 4-х капсул 1-2 рази на день, після прийому їжі.

Література:

http://www.7ya.ru/article/Chto-meshaet-pohudet-12-prichin-ozhireniya-i-lishnego-vesa/
http://natureweight.ru/pochemu-nelzya-poxudet-esli-povyshen-gormon-leptin/
https://pishhaizdorove.com/profilaktika-raka-molochnoj-zhelezy-uznajte-o-roli-leptina-i-aromatazy/
https://bebrainfit.com/increase-dopamine/

CLOSE
Add to cart

×