Як правильно вибрати Коенхзім Q10? УбіхіноЛ або убіхіноН?

Коензім Q10 – вітамінноподібне речовина, антиоксидант, який попереджає вікові розлади, розвиток онкологічних захворювань, ефективний при кардіологічних, неврологічних захворюваннях, надає ангіопротекторну, противодиабетичну дію. Коензім Q10 зберігається в кожній клітині людського організму. Можна сказати, що у нього “ключова роль” у процесі клітинної дихання, а саме в регуляції біоенергетичних реакцій у митохондріях.

Расчеты содержания Коензіма Q10 в продуктах показують, що навіть при збалансованому харчуванні забезпечити фізиологічну потребу людини в цьому з’єднанні практично неможливо. Тому існує необхідність постійного доповнення дефіциту Коензіма Q10 в організмі, що можливо тільки при прийомі в їжу якісних та ефективних біологічно активних добавок.

Тепер потрібно разібратися: яка ж біодобавка Коензіма Q10 насправді ефективна?

Коензім Q10 існує в трьох редоксних формах: повністю окисленому (убихинон), частково відновленому (семихінон або убісемихінон) і повністю відновленому (убихинол).

З циих 3 форм убіхінол є найбільш активним.

Це відновлена форма убіхінона, несе два додаткових електрона і два протона. Фактично убіхінол можна розглядати як убіхінон, який приєднав до себе молекулу водню.

Але незважаючи на схожість будови молекул убіхінона і убіхінола, механізм їх антиоксидантної дії різний.

Убіхінон бере електрон, нейтралізуючи вільні радикали, убіхінол ж – віддає, що забезпечує його більш виражений ефект. Крім того, так як убіхінол містить дві додаткові гідроксильні групи, це робить його більш легко розчинним у воді і забезпечує більш високі біодоступність і проникаючу здатність. І, нарешті, убіхінол більш природний для організму, так як в мембранах клітин і мітохондрій Коензим Q10 присутній саме у вигляді убіхінола.

Убіхінол набагато біоактивних убіхінона. Так доза, необхідна для досягнення необхідного рівня CoQ10 в крові для убіхінола в 8-10 разів менше, ніж для убихинона; убіхінол в ефективній концентрації в крові зберігається в 1,5-3 рази довше, ніж убіхінон.

Результати лабораторних і клінічних досліджень демонструють, що найкраща біодоступність убіхінола забезпечує його більш високу ефективність і економічність. Наприклад, для отримання потрібного ефекту при використанні коферменту Q при неврологічних (хвороби Паркінсона та ін.) Або при серцево-судинних захворюваннях, його концентрація в крові повинна бути не менше 3,5 мкг / мл. Таку концентрацію забезпечує прийом 1200 мг убіхінона, а убіхінола достатньо всього 150 мг!

В даний час відзначено: коли зміст коферменту Q у внутрішніх органах знижується до 75% від норми, людина починає хворіти. М’язова тканина серця людей старше 60 років містить на 40-60% менше CoQ10, ніж міокард молодих людей. Зниження його концентрації в організмі може відбуватися і раніше при різних станах – при високих фізичних і емоційних навантаженнях, простудних захворюваннях.

Найвідоміша сировинна компанія, яка виробляє найкращий коензим це Kaneka. До запуску Kaneka Ubiquinol ™ компанія провела більше десяти років досліджень і тестувань цього новаторського живильного інгредієнта. Kaneka Ubiquinol входить в список найбільш потужних липид-розчинних антиоксидантів. FDA прийняв Kaneka Ubiquinol ™ в якості нового дієтичного інгредієнт в 2005 році.

XYMOGEN використовує в своїх продуктах тільки найкращі та ефективні речовини, в тому числі і Kaneka Ubiquinol ™ представлений як CoQmax ™ Ubiquinol.

Даний препарат приймається по 1 капс. 1-2 рази на день при:

 • ІХС, артеріальна гіпертензія, серцева недостатність.
 • Систематичний прийом статинів.
 • Синдром хронічної втоми, мітохондріопатіі, знижена толерантність до фізичних навантажень.
 • Аутизм.
 • Комплексна терапія цукрового діабету 2 типу, діабетичної нейропатії.
 • Вікова макулярна дегенерація.
 • Чоловіче безпліддя.
 • Комплексна терапія синдрому полікістозних яєчників (СПКЯ).
 • Профілактика прееклампсії вагітних.
 • У схемах лікування розсіяного склерозу.
 • Профілактика мігрені.
 • Профілактика раку молочної залози.

https://www.kanekanutrients.com/what-ubiquinol-0

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/16919858

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/27128225

https://integratedhealth.com/downloads/CoQ10Study.pdf

http://www.prenhall.com/books/esm_0130962929.html

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/23183519

CLOSE
Add to cart

×