Переваги та покази до застосування Saccharomyces boulardii

Saccharomyces boulardii (S. Boulardii) — це пробіотичні дріжджі, які є різновидом Saccharomyces cerevisiae (також відомі як пекарські або пивні дріжджі). Було виділено з фруктів лічі та мангостану.

Переваги Saccharomyces boulardii

Активно стимулює імунітет

Чи знаєте ви, що 70% імунної системи знаходиться в травному тракті? Ось чому так важливо приділяти увагу здоров’ю кишечника та вибирати правильний пробіотик. У той час як пробіотики на основі бактерій діють, додаючи більше корисних бактерій у кишечник, Saccharomyces boulardii працює, активно стимулюючи імунітет. Він також активно стимулює вироблення імуноглобуліну А (IgA) — основного антитіла у вашому травному тракті, яке допомагає захистити від інфекцій.

Стійкий до антибіотиків

Для боротьби з бактеріальними інфекціями призначають антибіотики. Прийом антибіотиків допомагає позбутися бактерій з організму, на жаль, включаючи «хороші» бактерії у вашому кишечнику разом із поганими. Оскільки S. boulardii заснований на дріжджах, він не є мішенню для антибіотиків. Це означає, що пробіотик S. boulardii стійкий до антибіотиків та продовжує підтримувати здорову кишкову флору, навіть якщо ви приймаєте його одночасно з антибіотиками.

Витримує низький рН середовища в шлунку

Давайте подивимося правді в очі: шлунок — це суворе середовище, і багато пробіотиків на основі бактерій погано виживають у середовищі з низьким pH. Це означає, що деякі пробіотичні інгредієнти або добавки можуть бути менш ефективними, ніж ви думаєте. S. boulardii здатний протистояти шлунковій кислоті, жовчі та панкреатичному соку. Отже, цей тип пробіотиків здатний досягати товстої кишки в активному стані, допомагаючи збалансувати кишкові бактерії та сприяти здоровій кишковій флорі в усій травній системі.

Не колонізує кишечник постійно

Для максимального здоров’я та функціонування травної системи вам потрібна збалансована кишкова мікробіота — система бактерій, дріжджів, грибів та інших організмів, які відіграють важливу роль у здоров’ї кишечника та загальному здоров’ї. Мета пробіотиків полягає в тому, щоб допомогти відновити та підтримувати середовище, яке сприяє росту нормальної кишкової мікробіоти, що, у свою чергу, позитивно впливає на травну та імунну систему. На відміну від пробіотиків на основі бактерій, пробіотики S. boulardii не колонізують кишечник постійно — вони допомагають відновити баланс мікробіоти, вимиваючи шкідливі бактерії, щоб звільнити місце для розмноження корисних бактерій.

Допомагає травленню та засвоєнню поживних речовин

boulardii допомагає захистити слизову оболонку кишечника від шкідливих бактерій і збільшує виробництво травних ферментів, які допомагають розщеплювати харчовий цукор.

 

Saccharomyces boulardii зазвичай використовується для шлунково-кишкових розладів, таких як:

  • Діарея мандрівника
  • Антибіотик-асоційована діарея
  • Синдром роздратованого кишечника
  • Хвороба Крона
  • Виразковий коліт

Інші види використання S. boulardii:

  • Високий рівень холестерину
  • Інфекція Helicobacter pylori
  • Інфекція Clostridium difficile
  • Інфекція Candida albicans

 

Saccharomycin DF™ – це запатентована європейська формула містить ДНК-ідентифіковані Saccharomyces boulardii, є безлактозною і стійка до дії шлункового соку.

У ProbioMax® Plus DF містяться добре вивчені пробіотичні штами, такі як Saccharomyces boulardii – непатогенні дріжджі і арабіногалактан – пребіотик.

CLOSE
Add to cart

×